Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Makinë Rroje - Kleen Kut Top Shop

Photo
Video
-30%

Bëni çdo mëngjes rrojen rutinë tuaj më të lehtë me Kleen Kut të cilën mund ta përdonrni në të lagur dhe të terur.  Ju kursen kohë dhe para!

Makinë Rroje - Kleen Kut Top Shop

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 17,43 €

Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Bëni çdo mëngjes rrojen rutinë tuaj më të lehtë me Kleen Kut të cilën mund ta përdonrni në të lagur dhe të terur.  Ju kursen kohë dhe para!

Më shumë
Detajet e Produktit

Makinë rroje me bateri 3në1 në të thatë & në të njomë

Tani nuk keni pse të shqetësoheni, falë makinës së rrojes e cila nuk do të dëmtojë lëkurën. Me makina e rrojes Kleen Kut pas rruajtjes lëkura juaj do të jetë e butë pamvarësisht nëse jeni duke u rruajtur në të thatë apo në të njomë.

Paisja mund të përdoret me xhel ose me shkumë rroje, nëse ju dëshironi mund ta përdorni edhe në të thatë dhe më pas mund të bëni larjen e fytyrës.

Sistemi i thikës së dyfishtë e cila ndjek formën e fytyrës

Makina e rrojes Kleen Kut me sistemin e thikës së dyfisht lehtësisht heq qimet nën nivelin e lëkurës.

Plus fleta mbrojtëse prej titaniumi parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve në brëndësi.

Ndryshoni pamjen me lehtësi

Me makinën e rrojes Kleen Kut ju gjithashtu do të keni mundësinë edhe të shkurtoni mustaqët,  mjekrën dhe barsetat.

Makina e rrojes Kleen Kut gjithashtu ka edhe gomën e butë e cila do të japi ndjesinë e masazhimit të lëkurës.

2 DHURATA: Shkurtues qimesh për hundën & veshët + Shkurtues qimesh për flokët & vetullat

 1. Makina e rrojes Kleen Kut përfshin shkrutuesin e qimeve të hundës dhe veshëve.
 2. Dhurata e dytë është shkurtuesi i qimeve për vetullat dhe flokt dhe ju do të keni një pamje të rregull pa asnjë kosto ekstra.

Përdoret për tu rruajtur, shkurtuar dhe rregulluar qimet:

 • Vetullat

 • Mjekrrën

 • Veshët

 • Hundën

Funskionon pa kabëll dhe me bateri

Makina e rrojes Kleen Kut punon me bateri. Ajo është pa kabëll kështu ju mund ta përdorni kudo, pa pasur nevojë për të kërkuar për priza gjatë gjithë kohës.

Është perfekte për tu përdorur në shtëpi apo kur jeni me pushime. Është e vogël dhe kompakte kështu do të zërë shumë pak vënd në çantën e tualetit.

Rekomandohet për

 • Për çdo mashkull që kujdeset per lëkuren e tijë
 • Përshtatshme të miret me vet 
 • I përshtatshmë kur jeni me nxitim 
 • Perfekt për udhëtim 
 • Kur nuk keni shumë kohë dhe mund të ruheni në dush 

Me makinën e rrojes Kleen Kut wet & Dry ju do të dukeni gjithmonë të rregullt dhe bukur.

Informata shtese

Paketimi përfshin:

 • 1x Makinë rroje Kut wet & dry Gold
 • 1x Shkurtues qimesh
 • 1x Flete titaniumi
 • 1x Furcë pastrimi
 • 1x Manual përodirmi

DHURATË

 • 1x Shkurtuesi i qimeve
 • 1x Pastruesi i qimeve të veshit & hundës

Baterite nuk jane të përfshira

 • Makina e rrojes Kleen Kut wet&dry Gold punon me 2 bateria AA – të cilat nuk janë të përshira 
 • Shkurtuesi i qimeve punon me 1 bateri AAA  – e cila nuk është e përfshirë
 • Pastruesi i qimeve të veshit & hundës punon me 1 bateri AA –  e cila nuk është e përfshirë
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera 2x AA bateri and 1x AAA battery (not included)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star