Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Hekur I Mbartshëm Me Avull Rovus

Photo
Video
Sjell një jetë të re në robat e juaja me metodën më efikase dhe të sigurtë për largimin e rrudhave – deri ne 5 here me I shpejtë dhe më I lehtë së të hekurosesh.
Hekur I Mbartshëm Me Avull Rovus
29,90 €
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Sjell një jetë të re në robat e juaja me metodën më efikase dhe të sigurtë për largimin e rrudhave – deri ne 5 here me I shpejtë dhe më I lehtë së të hekurosesh.
Më shumë
Detajet e Produktit

Imagjino të mos e përdoresh hekurin kurr më!

Të lodhur nga endja e tavolines të hekurit? Të lodhur nga rudhat e pa shmangshme nga kmishat të sapo hekurosura? Sa here keni provuar ti hekurosni perdet dhe mbulesat të duken si të rea?

Me fuqine e re të Rovus Garment Steamer tani you mund ti thoni lamutumirë të gjitha këtyre problemeve. – fresko dhe hekuros teshat e juaja dhe çdo gje tjeter me avull pa u munduar shumë dhe me rezultete të shkëlqyera.

Rezultate të shkëlqyera dhe të shpejta

Rovus Portable Garment me avull ofron dhe më shumë se sa që ju pretni nga një hekur I thjesht. Aq shumë sa që zavendeson nevojen për tavolin dhe hekur – Garment Steamer është I dizanjuar për hekurosje të shpejt për cdo lloj materiali dhe siperfaqe.

• Largon dhe rrudhat më të ashpra nga rrobat

• Ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të lehtë për pastrimin e perdeve

• Punon në çdo material

• Perfekt për përdorim në shtëpi, zyre ose udhëtimit

Efekt dezifektues për nje shtëpi më të shëndetshme

Efekti dezinfektues për një shtëpi të shëndoshë - ju gjithashtu do të vlerësoni largimin e pluhurit dhe bakterive - thjesht duke shtuar ujë për të ngrohur / nivelin avullit mund të largon grimcat të dëmshme dhe alergjike që shkaktojnë iritime të lëkurës dhe frymëmarrja e vështirë. 

I lehtë dhe I përshtashëm për dhe vende vështir te aritshme

Për shkak se ajo është aq i lëvizshëm dhe i lehtë, Rovus Portable Garment Steamer arinë me lehtësi të gjitha vende e vështira për të arritur, duke ju mundusuar të punoni në  të gjitha materialet që ju nuk keni pasur mundësi me pare, gjithashtu:

• Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e rrobave, duke përfshirë leshi dhe thurur

• Punon në mbulesa delikate, qelq, plastike, qeramik ...

• Perfekt pastron lëkurë dhe antillopin

• Zbut karnerat

• Nuk lë gjurmët në material

• Nuk do të prishin rrobat delikate

Si funksionon

Rovus Portable Garment Steamer nxehet dhe ftofet shumë shpejt duke e ndalur avullin për tu përshtatur më lehte me material. Nxehtesia ndalet kur arine 140°C.

Karakteristikat:

• 200ml kapacitet qe lejon deri në 45min hekurosje

• Kabllo të energjisë 1.65m

• Ndizet në vetëm 60 sekonda

• 1x furçë nga materiali

• 1x filxhan matës

• 1x përdorues manual

• 1-vit garancion

Specifikat Teknike
Add Info Voltage: 220V
Power: 800W
Dimenionet 200 ml water tank, 1,65 m power cord

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star