Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Furçë Larëse Broom Jet Rovus

Photo
Video
-30%

Furça larëse Rovus është zgjedhja perfekte për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë, larjen e makinës, vaditjen e baçes. 

 • Fshesë/kokë kruajtëse
 • Spërkatje reaktive
 • Shkop që zgjatet
 • Rregullator për rrjedhjen e ujit
Furçë Larëse Broom Jet Rovus

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 20,93 €

Në stok: 1 copë
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Furça larëse Rovus është zgjedhja perfekte për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë, larjen e makinës, vaditjen e baçes. 

 • Fshesë/kokë kruajtëse
 • Spërkatje reaktive
 • Shkop që zgjatet
 • Rregullator për rrjedhjen e ujit
Më shumë
Detajet e Produktit

Multifunksionale 3-në-1:

Hapësirat e jashtme janë bërë pjesë e rëndësishme e shtëpive tona. Por kujdesi për këto hapësira mund të jetë një sfidë e vërtetë. Furça larëse Rovus është zgjedhja perfekte për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë, lëndinës ose kopshtit. Nuk ka rëndësi nëse është baltë, njollë uji, dëm i diellit, myk ose humus, kjo Furçë larëse Rovus hedh poshtë çdo metodë tjetër pastrimi.

 • Sistem i pastrimit me presion

 • Fshesë

 • Fshesa e gomës për xhama

Pastro çdo gjë, në çdo vend

Furçja larëse Rovus ka shkopin me lartësi 1.4 m, kështu pastrimi në vëndet e larta nuk do të jetë më problem. Duke qënë e kombinuar me kokë kruajtëse tani ju mund ti lani dritaret më thjeshtë dhe me efikasitet pasi sdo të mbeten më vija prapa dhe do të jenë të thara.

2 koka të ndryshme për spërkatje

Së fundmi ju jeni në gjëndje të pastroni dhe të lani në të njëjtën kohë shumë lehtë duke larguar çdo papastërti pa fërkim dhe pa bezdi. Thjeshtë lidhni furçen me një zorre uji. Për të shtuar presionin ju mund të hiqni furçen dhe të vendosni një nga kokat për spërkatje dhe do të kthehet nga një Furçë Larëse Rovus në një “larëse me presion të menjëhershëm. 2 kokat e ndryshme ofrojnë një shumëllojshmëri përdorimesh.

3 funksione: mund të përdoret si një larëse, kruajtëse, ose si një furçë e zakonshme, të gjitha në një.

 • 3 funksione: mund të përdoret si një larëse, kruajtëse, ose si një furçë e zakonshme, të gjitha në një.
 • Kruajtësja e gomës është e madhe dhe përdoret për të larguar ujin, për pastrimin e dritareve dhe automjeteve.
 • Fuqia larëse ju ndihmon të fshini, të pastroni dhe të largoni mbeturinat dhe papastërtitë.
 • Ideale për oborrin, sipërfaqet e drurit, dyshemen e garazhdeve dhe më shumë.

Multifunksionale 3-në-1

 • 3 funksione: mund të përdoret si një larëse, kruajtëse, ose si një furçë e zakonshme, të gjitha në një.
 • Kruajtësja e gomës është e madhe dhe përdoret për të larguar ujin, për pastrimin e dritareve dhe automjeteve.
 • Fuqia larëse ju ndihmon të fshini, të pastroni dhe të largoni mbeturinat dhe papastërtitë.
 • Ideale për oborrin, sipërfaqet e drurit, dyshemen e garazhdeve dhe më shumë.

Shkop me gjatësi të rregullueshme

 • Shkopi me gjatësi të rregullueshme, është krijuar për komoditetin tuaj duke ju dhënë mundësinë të rregulloni fshesën në madhësinë që dëshironi.
 • Rregullimi i madhësisë varet nga funksioni i përdorimit.

2 koka të ndryshme për spërkatje:

 • 2 kokat e ndryshme ju japin mundësinë të rregulloni dhe të zgjidhni objektivin e dëshiruar të spërkatjes.

Kontrolli i rrjedhjes së ujit: Sistem i veçantë që ju lejon të kontrolloni rrjedhjen e ujit

Përdorues Miqësor: Lidhet lehtësisht me zorrat standarte të kopshteve.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star