Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Fshesa shumë funksionale Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%

Fshesa shumë funksionale përfshin të gjithë pastrimin në një, duke zëvëndësuar fshesën, leckën, kovën, pecetat e pastrimit, detergjentët dhe më shumë. Përmban depozitën e ujit, shkop alumini me fshesë të lehtë dhe kompakte, shtupë dyshemeje, kaci, dorezë ergonomike për spërkatje dhe peceta pastrimi.

 • Për ambiente të brëndshme dhe të jashtëme.
 • Projektuar për lehtësi në përdorim.
 • Përdoreni për të pastruar dyshemen, dritaret, mobiljet, tualetin, kuzhinën dhe më shumë.
Fshesa shumë funksionale Rovus

Çmimi i regullt: 49,80 €


Çmimi Special: 24,90 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Fshesa shumë funksionale përfshin të gjithë pastrimin në një, duke zëvëndësuar fshesën, leckën, kovën, pecetat e pastrimit, detergjentët dhe më shumë. Përmban depozitën e ujit, shkop alumini me fshesë të lehtë dhe kompakte, shtupë dyshemeje, kaci, dorezë ergonomike për spërkatje dhe peceta pastrimi.

 • Për ambiente të brëndshme dhe të jashtëme.
 • Projektuar për lehtësi në përdorim.
 • Përdoreni për të pastruar dyshemen, dritaret, mobiljet, tualetin, kuzhinën dhe më shumë.
Më shumë
Detajet e Produktit

Një zgjidhje e thjeshtë për të mbajtur ambientin tuaj familjar të pastër.

Nëse jeni të lodhur duke harxhuar kohën e vlefshme dhe paratë për zgjidhje të ndryshme pastrimi, mos shikoni më larg së Fshesa shumë funksionale - të gjitha në një, mjet që e bën pastrimin më të përshtatshëm, më të lehtë dhe më të shpejtë.

 • Spërkatni leckën larëse me opsion të dyfishtë të pastrimit të njëanshëm.
 • Kruajtëse + pastrues dritaresh
 • Fshesë + Kaci.
 • 2 lloj pëlhurash që lahen - të dyfishta - njëanshme për dysheme dhe të njëanshme për dritare.

Set shumë funksional që zëvëndëson të gjitha paisjet e pastrimit.

Ky set pastrimi shumë funksional përmban 5 produkte në 1 për të zëvëndësuar të gjitha pasijet standarte të pastrimit duke përfshirë fshesën, shtupën e dyshemes, kovën, pecetat e pastrimit, detergjentët dhe më shumë ...

Përdoreni atë si:

 • 1. Leckë larëse

 • 2. Fshesë (+ kaci)

 • 3. Pastrues xhamash

Ilehtë dhe kompakt, veprim i dyfishtë në sistemin e pastrimit.

Shkop i lehtë alumini i mirë-ndërtuar që përmban një depozitë uji dhe ka trajtim ergonomik që bën spërkatjen me një opsion të dyfishtë të njëanshëm pastrimi që i jep çdo sipërfaqeje një shkëlqim të përsosur  – në të lagësht apo të thatë.

Arrini dritaret e larta në mënyrë të sigurt pa gjarpërues dhe pa u përkulur.

Nuk do ju duhet të lodheni për të pastruar dritaret e larta. Thjeshtë duke fiksuar kokën e pecetës dhe duke përdorur sistemin e pastrimit të dritares mund të pastroni çdo cep sado lartë, pa rrezikshmërinë e balancimit në shkallë apo stol.

Përdorni pecetën e dritareve për çdo sipërfaqe xhami duke përfshirë kabinën e  dushit, ditarët, pasqyrat, makinën dhe xhamat RV

Cilësi e lartë e dyfishtë - pëlhurat e njëanshme të përfshira të cilat lahen.

Lecka e pastrimit në njërën anë përmban një pëlhurë me mikrofibër për fshirjen e pluhurit të thatë. Ana e kundërt përban mbushje të dendur për një pastrim më të thellë. Të gjitha pëlhurat lahen në lavatrice dhe mund të zëvëndësohen.

Informata shtese

Paketimi përfshin

 • 1 fshesë me copë nga të dy anët
 • 1 pastruese dritaresh me kokë për fshirjen e ujit
 • 1 leckë shtesë
 • 1 copë pastrimi shtesë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star