Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Dormeo Siena

Photo
Video

Dormeo jastëku Siena është i butë, ajrosës e ortopedik që ju ledhaton ju me freskinë dhe komforin e tij magjepsës. Është i mbushur me fibra Wellsleep® të cilët janë jashtëzakonisht të freskët dhe të qëndrueshëm.

Jastëk Dormeo Siena
Nga 44,80 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dormeo jastëku Siena është i butë, ajrosës e ortopedik që ju ledhaton ju me freskinë dhe komforin e tij magjepsës. Është i mbushur me fibra Wellsleep® të cilët janë jashtëzakonisht të freskët dhe të qëndrueshëm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përkrah kokën tuaj gjatë gjumit si duke ruajtur formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jasteku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekt për ata që janë alergjikë ndaj bakterieve

Jasteku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60 C dhe pra higjiena është e garantuar.

Informata shtese
  • të gjitha sezonat
  • tërë familjen
  • çdonjërin që dëshiron jastek të mbushur me pupla pate
  • ata që djersijnë pasi që jasteku ka veti të shkëlqyera freskuese
  • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
  • të gjitha pozicionet e fjetje
Specifikat Teknike
Baza Wellsleep® e Avancuar
Dimenionet 50x70
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Cover fabric: Softdream microfibers; Cover filling: Wellsleep® Advanced
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star