Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
Photo
Video
-57%

Jastëku klasik Primavera II është i dizajnuar për personat me lekurë sensitive. Jastëku është ideal për personat që flenë në shpinë dhe stomak. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë dhe fortësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Është i perbërë me fibra si puplat dhe pambuku i ajrosshëm. Lahet në  30 °C. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

Dormeo

Çmimi i regullt: 34,90 €


Çmimi Special: 14,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Primavera II është i dizajnuar për personat me lekurë sensitive. Jastëku është ideal për personat që flenë në shpinë dhe stomak. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë dhe fortësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Është i perbërë me fibra si puplat dhe pambuku i ajrosshëm. Lahet në  30 °C. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

Më shumë
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star