Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan Dyshtresor Dormeo Platinum

Photo
Video

Jorgani dyshtresor Platinum ka një pamje elegante dhe përdoret gjatë terë vitit. Perbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një jorgan me i hollë që mund ta perdorni gjatë veres, një më i trashë për sezona kalimtare ose të dy së bashku gjatë dimrit. I berë nga materiale të lehta që sigurojnë benefite të shumëfishta. Lahen në 40°C. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm në 200x200 cm.

Jorgan Dyshtresor Dormeo Platinum
Nga 99,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani dyshtresor Platinum ka një pamje elegante dhe përdoret gjatë terë vitit. Perbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një jorgan me i hollë që mund ta perdorni gjatë veres, një më i trashë për sezona kalimtare ose të dy së bashku gjatë dimrit. I berë nga materiale të lehta që sigurojnë benefite të shumëfishta. Lahen në 40°C. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm në 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Fibra të mrekullueshme për një gjumë magjik

Jorgani dyshtresor Dormeo Platinum përbëhet nga materialet qe ofrojnë rehati :

  • Fibrat Wellsleep® qe shërbejnë për një ndjesi butësie dhe nivele te shumta komforti
  • Fibra te ngrohta qe lirojnë reaksione te ngrohtesisë në secilen pjesë te jorganit, derisa vetë jorgani ofron edhe vet-ajrosjen e shkëlqyeshme
  • Mikrofibrat e satenit që do t’i sjellin elegancë dhomës tuaj të gjumit


Jorgan qe ofron shumë rehati

Kualiteti i lartë, vet-ajrosja dhe materialet absorbuese bejnë qe ky jorgan të mos perlyhet lehtë – por nëse perlyhet, ju mundeni lehtë ta pastroni jorganin tuaj te ri te preferuar në makinë-larese dhe ta perdorni përseri sapo të thahet, gjë qe ndodh shumë shpejtë.

Komfort gjatë terë vitit

Ky jorgan ju siguron ndjenjën e ngrohtësisë në netët e ftohta, ofron gjithashtu ajrosjen dhe absorbon efektivisht lagështinë. Perdoret në të gjitha sezonat.

Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200; 200x200
Filling 50% polyester (down like fiber), 50% viscose (warming fiber), 150 gsm + 250 gsm
Karakteristika të tjera Fabric: 100% polyester (Super Soft Microfiber Sateen)
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star