Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëku Klasik Dormeo Dormeo Natura

Photo
Video

Jastëku Natura është shumë i ngrohtë, i ajrosshëm dhe i këndshëm që mund të përdoret gjatë terë vitit.

 • Ideal për të gjithë gjumashët.
 • I përberë nga mikrofibrat speciale dhe organike të pambukut.
 • Rregulloni lartësinë e jastëkut dhe butësinë e tij sipas nevojave tuaja personale.
 • Mund të pastrohet në 40° C.
 • Madhësia është: 50x70 cm.
Jastëku Klasik Dormeo Dormeo Natura
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Natura është shumë i ngrohtë, i ajrosshëm dhe i këndshëm që mund të përdoret gjatë terë vitit.

 • Ideal për të gjithë gjumashët.
 • I përberë nga mikrofibrat speciale dhe organike të pambukut.
 • Rregulloni lartësinë e jastëkut dhe butësinë e tij sipas nevojave tuaja personale.
 • Mund të pastrohet në 40° C.
 • Madhësia është: 50x70 cm.
Më shumë
Detajet e Produktit

Shoqëria me e mirë për lekurën tuaj dhe mjedisin

Jastëku Klasik Dormeo Natura V2 është I përsosur për të gjitha stilet e gjumit me karakteristikat e tij të shëndetshme dhe ekologjike nga kotoni organik që është I rritur pa pesticide toksike apo fertilizues sintetik, plus mbushjes së mikrofibrave inovative të avansuara Wellsleep® , që garatojnë ajrosje të plotë dhe ngrohtësi kur është nevoja. Dhe natyrisht, ju mund ta përdorni ketë jastëk pergjatë terë vitit…

Elegancë dhe rehati në dhomën tuaj të gjumit

Pambuku organik ofron mjaftueshëm butësi dhe ngrohtësi, për më shumë Jastëku Dormeo Klasik Natura përmban një strukturë unike me xhepa të ajrosshëm që shtojnë volumin për ekstra komfort.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester ball fiber, 600g
Dimenionet 50x70
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester, 200 gsm
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star