Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbrojtës i dyshekut Dormeo Mix&Match

Photo
Video

Mbrojtësi i dyshekut Mix&Match është jashtëzakonisht i butë dhe një aksesor i duhur për çdo dhomë gjumi. I berë nga 100% pambuku saten. I përdorshëm për të gjithë dyshekët deri në 30 cm lartësi. Elastik anë e mbanë dyshekut, qëndron në mënyrë të rregulltë i vendosur në dyshekun tuaj. Variacione të ndryshme të dimensioneve në dispozicion. Në dispozicion me ngjyrë të fildishtë. Pastrohet në 60℃, temperaturë kjo që i largon papastertitë.

Mbrojtës i dyshekut Dormeo Mix&Match
Nga 13,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbrojtësi i dyshekut Mix&Match është jashtëzakonisht i butë dhe një aksesor i duhur për çdo dhomë gjumi. I berë nga 100% pambuku saten. I përdorshëm për të gjithë dyshekët deri në 30 cm lartësi. Elastik anë e mbanë dyshekut, qëndron në mënyrë të rregulltë i vendosur në dyshekun tuaj. Variacione të ndryshme të dimensioneve në dispozicion. Në dispozicion me ngjyrë të fildishtë. Pastrohet në 60℃, temperaturë kjo që i largon papastertitë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Komoditet dhe sharm në dhomën tuaj të gjumit

I dizajnuar në ngjyrën elegante të fildishtë, mbrojtësi i dyshekut Dormeo Mix&Match i përshtatet natyralisht setit të çarçafëve në mënyrë që të kompletoj pamjen sharmante të dhomës tuaj të gjumit, duke ofruar ndjesinë dhe rehatinë e mendafshtë me pastertinë e pambukut saten.

Praktik dhe i lehtë për perdorim

Mbrojtësi i dyshekut është elastik rreth e rrothull dhe qëndron i vendosur mirë në dyshek, i përshtatet të gjithë dyshekëve me lartësi deri në 30 cm.

Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme ivory
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star