Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Anatomik 3-shtresor Dormeo Memosan

Photo
Video

Memosan 3-layer anatomic pillow is made of memory foam and is ideal for all style sleepers. You can individually regulate the pillow's height and firmness. It provides fresh and airy sleeping surface. Cover is made of 100% cotton and washable at 60℃, temperature that kills dust mites. Pillow size is 30X50 cm.

Jastëk Anatomik 3-shtresor Dormeo Memosan
Nga 34,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Memosan 3-layer anatomic pillow is made of memory foam and is ideal for all style sleepers. You can individually regulate the pillow's height and firmness. It provides fresh and airy sleeping surface. Cover is made of 100% cotton and washable at 60℃, temperature that kills dust mites. Pillow size is 30X50 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit


100% Material Memory i përshtatshëm për mbështetje optimale

Jastëku Memosan Anatomic është projektuar dhe bërë me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes tuaj, peshës dhe temperaturës së trupit për rehati maksimale, ndërsa ju flini gjumë.

Jastëku anatomik është më i përshtatshëm për njerëzit që normalisht flenë në shpinë ose anë, për të mbështetur në kokë dhe qafë, shpatullat dhe presionin e ulët.

Jastëk është e mbuluar me mbulesë të cilësisë së lartë që është i heqshëm dhe mund të lahet në lavatriçe në 60° C!


Ajrosje perfekte 3D me fibra Air Mesh nga materiale natyrale

Jastëku Dormeo Memosan Anatomik i cilësisë së lartë 3D prej pambuku lejon qarkullimin e ajrit dhe për këtë arsye jastëku është gjithmonë i freskët dhe i thatë. Mbulesa e ventiluar dhe praktike mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe në 60 °C.
Anatomike për të marrë formën perfekte gjatë gjumit.

Jastëku Anatomik Dormeo Memosan është i shëndetshëm, komfort dhe largon dhimbjet gjatë gjumit.

Jastëku më popullor midis të gjithëve, ai ju jep një gjumë të ëmbël dhe parandalon dhimbjet e qafës kur flini në pozicione të çuditshme, kur keni dyshek jo të mirë ose flini për shumë kohë të gjatë.

Një jastëk i cili nuk zhvendoset gjatë gjumit.

Ky është një material i cili përshtatet peshës së kokës, dhe kthehet në formën e saj origjinale.

I disponueshëm në këto dimenzione:

25 x 40 cm (junior)

Specifikat Teknike
Baza Wellsleep®, AirX System, Ecocell®
Dimenionet 30x50x11.5/9.5 cm
Linja Dormeo Vitality
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 60 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star