Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Klasik Dormeo Dream

Photo
Video
-50%

Jastëku Klasik Dormeo Dream e bën atë që e premton – ndihmon të keni ëndrra të ëmbla përderisa ju pushoni kokën tuaj si në re komforte. Kombinoje me produktet e tjera të koleksionit Dormeo Dream për eksperiencë të jashtëzakonshme.

Jastëk Klasik Dormeo Dream

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 19,95 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Klasik Dormeo Dream e bën atë që e premton – ndihmon të keni ëndrra të ëmbla përderisa ju pushoni kokën tuaj si në re komforte. Kombinoje me produktet e tjera të koleksionit Dormeo Dream për eksperiencë të jashtëzakonshme.

Më shumë
Detajet e Produktit

Vendi perfekt për pushim për lodhjen e qafës dhe kokës

Jastëku Klasik Dormeo Dream e bën atë që e premton – ndihmon të keni ëndrra të ëmbla përderisa ju pushoni kokën tuaj si në re komforte. Dizajnuar me materiale inovative dhe superiore, i përshtatet të gjitha stileve të gjumit: në krah, shpinë apo stomak - po ashtu për të gjitha sezonet.

3 lloj materialesh superiore për komfortin e nevojshëm

Mbulesa e jastëkut klasik Dormeo Dream është e ndërtuar nga fibrat inovative PLA. Këto fibra anti-alergjike janë kundër lagështisë, anti bakteriale, kundër kërpudhave, kundër aromave të pakëndshme dhe veti të tharjes së shpejtë.

Fibrat e avancuara Wellsleep® në bërthamë të jastëkut janë të buta në prekje të cilat i rezistojnë temperaturës dhe lagështisë. Xhepat e tyre të ajrit i shtojnë jastëkut volum ekstra që të jep komfort dhe rehatinë e duhur.

Mikrofibrat Featherfeel të japin ndjesinë e butësisë si të pendlave, butësi ekstreme, të cilat poashtu i shtojnë ekstra volum jastëkut Dormeo Dream.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza 50% poliestër (miro fibra të e Avancuar Wellsleep®s), 50% poliestër (Featherfeel mikrofibra)
Dimenionet 50x70cm
Mbështjellësi 100% polyester (softdream micro fiber)
Pillow type klasike
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star