Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Klasik Dormeo Aloe Vera

Photo
Video

Jastëk i butë, i lezetshëm i mbushur me fibra Wellslep dhe i pasuruar me Aloe Vera. Do të përkëdhel fytyrën tuaj dhe do t’ju bëjë të shijoni gjumin. Me mundësi të përshtatjes së trashësisë dhe si rrjedhojë i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit.

Jastëk Klasik Dormeo Aloe Vera
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëk i butë, i lezetshëm i mbushur me fibra Wellslep dhe i pasuruar me Aloe Vera. Do të përkëdhel fytyrën tuaj dhe do t’ju bëjë të shijoni gjumin. Me mundësi të përshtatjes së trashësisë dhe si rrjedhojë i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit.

Më shumë
Detajet e Produktit

Vendos kokën tuaj ne jastëkun e rehatshëm me plotë efekte qetësuese nga Aloe Vera

Mbulesa e përbërë 100% me mikrofibra të buta dhe Aloe Vera do ti japin lëkurës tuaj një shkëlqim të freskët, rinore dhe rigjenerojnë qelizat sa herë që ju të shtriheni. Aloe Vera është i njohur për vetitë e saj shëruese natyrore, që përmban më shumë se 160 komponimet biologjike, Aloe Vera mbron dhe përtërin lëkurën.

Kërkimore shkencore kanë demonstruar qartë veprimin e dobishme të Aloe Vera në lëkurën tonë. Dormeo Aloe Vera ofron një ndjesi zbutjen në sipërfaqe pëlhurë dhe kështu jep një ambient shumë të këndshme duke fjetur dhe siguron gjumë të mirë.

Specifikat Teknike
Baza 100% poliestër (mirofibra të e Avancuar Wellsleep®), cca. 600g
Dimenionet 50x70cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester with Aloe Vera finish treatment
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star