Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresë dysheku HERO Dormeo

Photo
Video
-50%

Shtresa me e re, HERO nga Dormeo! Per here të parë – dizajn unik për çdo pjesë te trupit tuaj! Nga gishtat e kembës...në ije...e deri në kokë! 

 • E trajtuar me Re-vitalize, për çlodhje dhe energji të shtuar
 • Lartësi 4.5 cm
 • 3 zona komforti 
 • Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C.
Paguaj me 10 këste cilëndo bankë që ofron pagesë me këste!
Shtresë dysheku HERO Dormeo

Çmimi i regullt: 79,90 €


Çmimi Special: 39,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresa me e re, HERO nga Dormeo! Per here të parë – dizajn unik për çdo pjesë te trupit tuaj! Nga gishtat e kembës...në ije...e deri në kokë! 

 • E trajtuar me Re-vitalize, për çlodhje dhe energji të shtuar
 • Lartësi 4.5 cm
 • 3 zona komforti 
 • Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C.
Më shumë
Detajet e Produktit

Ngiju gjumë, s'te vyn ma shumë!

Gjumi i mirë është faktori kryesor për një shëndet të mirë. Ne nuk duam t'ju sigurojmë vetëm gjumë të mirë, por super gjumë. Kështu i kemi dhënë kësaj shtrese një superfuqi. Ajo siguron rigjenerim dhe gjumë të thellë. Lejon njerëzit të flenë si heronj dhe të zgjohen të çlodhur dhe të pregatitur për një ditë të re.

 • Siguron rehati, përshtatshmëri, më shume ajërosje, shpërndarje të njëjtë të peshës trupore dhe mbështetje e duhur për shpinën falë materialeve cilësore dhe gjeneratës së re të sfungjerit Ecocell®
 • Tre zona për mbështetje individuale (koka & qafa, shpina dhe zona e këmbëve).
 • Trajtuar me Re-vitalize ndihmon në rigjenerimin e trupit dhe ndihmon për një gjumë të mirë e të thellë.
 • Ndjesi masazhe falë strukturës së tij.
 • Redukton presionin në pikat kyce gjatë gjumit.
 • Trajtuar me CleanEffect® siguron mbrojtje ndaj papastërtive, bakterieve dhe aromave të pakëndshme.
 • Sistem AirX dhe mbulesa e brëndshme  sigurojnë ajrosje, për një ambient gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Material i cili nuk lejon rrëshqitjen dhe siguron që shtresa të qëndroj në vend.
 • Mbulese e cila hiqet dhe lahet.
 • Përdoret kudo: në shtëpi (në divan, krevat, mbi dyshek të fortë, mbi dysheme...), në shtëpizën e pushimit, në kamping, në konvikt apo kur keni të ftuar.
 • Kombinohet me të gjitha produktet e koleksionit Hero.

Tre zona komforti

Kjo shtresë është zgjidhja ideale për një gjumë të mirë e të rehatshme. Ka 3 zona:

 • zona e kokës & qafës në formë veze që krijon ndjesinë e masazhimit të kokës dhe qafës,
 • zona e shpinës që siguron butësi, mbështetje maksimale aty ku është e nevojshme,
 • zona e këmbëve e dizajuar për të ofruar më shumë rehati dhe më shumë ajrosje.

Shikoni brendësinë e shtresës

4,5cm

Mbaj kursorin mbi foto të lexoni detajet

 1. Zona e kokës dhe qafës

 2. Zona e ijeve

 3. Zona e këmbëve

 4. 3,5 cm shtresë Ecocell®

  Siguron rehati, përshtatshmëri, ajrosje të shtuar, shpërndarje të peshës trupore dhe suport të shkëlqyer të shpinës.

 5. 1 cm sfungjer i formësuar Ecocell®

 6. Mbulesë që hiqet dhe pastrohet

  Patenti është i pozicionuar tek pjesa e poshtme

 7. Sistemi AirX

  Ju siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit në shtresë dhe mjedis të thatë gjatë fjetjes

 8. CleanEffect®

  Ju mbron ju nga grimcat e pluhurit dhe bakteriet, duke e berë të përshtatshëm për të gjithë që vuajnë nga alergjitë ose astma.

 9. Veti anti-rrëshqitëse

  I siguron shtresës tuaj stabilitet që të qëndroj gjithmonë në vend.

 10. Dizajn tërheqës

  Shtresa vie në ngjyrë të bardhë në pjesën e sipërme ndersa anash është me saten, ngjyrë të kaltër.

 11. Material terheqës me cilësi të lartë

  Materiali është me dizajn terheqës zig zag në ngjyrën e njejtë të kaltër perreth.

 • Tash që po flej me shtresën e re, po ndihna tepër mirë, rehat edhe po zgjohna me ma shumë energji. Edhe nëse nuk e pi kafen menjeherë po jom tepër e lumtun se po e ndi çlodhjen edhe nuk po kom as dhimbje shpine, as dhimbje t'qafes. Thjesht, nuk kom pse me u anku për kurgjo hiq...

  Ilirida Demolli

 • Veq kur e paramendoj qe nëse jeton 75 vite, edhe 25 prej tyre i kalon në gjumë, e arsyetoj plotësisht investimin n'gjumë t'mirë. Koleget e mi të punës janë t'befasum me disponimin tem kohët e fundit edhe ju kom tregu qe krejt osht si rezultat qe po flej me shtresën Hero

  Mirfan Demolli

Trajtuar me Re-Vitalize

Re-Vitalize është përdorur në shtresën Hero. Kur trupi i njeriut bie në kontakt me revitalizuesit, qelizat aktivizohen, metabolizmi i trupit të njeriut forcohet dhe qarkullimi i gjakut rritet. Kjo ndihmon në:

 • përmirësimin e cilësisë së gjumit
 • rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në proçesin e rivitalizimit
 • ndimon trupin të çlodhet
 • veti anti-bakteriale
 • veti anti-mikrobe
 • veti ndaj aromave të pakëndshme

Praktike dhe e përdorshme

Klikoni për të parë videon

Praktike dhe e përdorshme

Ju mund të përmirësoni ambientin ku flini vetëm në pak sekonda. Ja pse kjo shtresë është e përshtatshme për :

 • Personat që flenë në divan apo sipërfaqe jo të rehatshme për gjumë.
 • Personat të cilët jetojnë në apartamente të vogla dhe ata të cilët duan një zgjidhje kur kanë mysafir
 • Personat që po kërkojnë një zgjidhje të thjeshtë për udhëtime (kamp- shtëpizë, kur vizitojnë miqtë, shtëpitë e pushimit, kamping etj.
 • Studentet në konvikt – të cilët nuk duan të shpenzojnë para për një dyshek të mirë apo nuk kanë shumë hapësirë për të.
 • Personat të cilët bëjnë ushtrime në shtëpi.
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Lartësia 4.5 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star