Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Batanija Dormeo Hero Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-20%

E dizajnuar në mënyrë ideale, batanija është e trajtuar me procesin re-vitalizues që i ndihmon trupit tuaj të rigjenerohet. Mund të përdoret si mbulesë, batanije ose mund të paloset dhe të përdoret si një jastëk.

 • Përdoret në 3 mënyra të ndryshme
 • E disponueshme në 2 ngjyra
 • Në 3 dimensione të ndryshme, 140x200 cm, 200x200 cm dhe 220x240 cm
 • Mund të lahet në makinë-larëse në 30°C
Batanija Dormeo Hero Dormeo

Çmimi i regullt: 19,90 €


Çmimi Special: 15,92 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

E dizajnuar në mënyrë ideale, batanija është e trajtuar me procesin re-vitalizues që i ndihmon trupit tuaj të rigjenerohet. Mund të përdoret si mbulesë, batanije ose mund të paloset dhe të përdoret si një jastëk.

 • Përdoret në 3 mënyra të ndryshme
 • E disponueshme në 2 ngjyra
 • Në 3 dimensione të ndryshme, 140x200 cm, 200x200 cm dhe 220x240 cm
 • Mund të lahet në makinë-larëse në 30°C
Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjidhja 3 në 1

Batanija Hero është funksionale dhe dekorative në të njejtën kohë, ideale për shtëpinë, zyrën apo veturën tuaj. Është gjithashtu e përshtatshme për aktivitete që bëhen  jashtë, si kampingu, udhëetimet, etj. E bukur dhe funksionale, e qëndrueshme dhe e lehtë të mirëmbahet.

Batanija Dormeo Hero është zgjidhja e mrekullueshme 3 në 1: batanije, jastëk dhe mbulesë. Është e lehtë dhe e këndshme për ta prekur. Vetëm zbertheni patentin dhe jastëku juaj do të kthehet në një mbulesë.

Batanijen mund ta përdorni si të vetme gjatë ditëve të ngrohta, apo si një shtesë mbi jorgan në netët e ftohta. Kur nuk e perdorni batanijen ju mund ta palosni dhe ta perdorni si një jastëk dhe ta merrni me vete kudo që shkoni. Për më shumë, ju mund ta përdorni si një mbulesë dhe të mbuloni shtratin tuaj.

Mund të lahet në 30°C.

Trajtim re-vitalizues

Trajtimi re-vitalize special është i aplikuar në ketë batanije. Kur trupi i njeriut bie në kontakt me re-vitalizuesit, qelizat aktivizohen, metabolizmi I trupit të njeriut forcohet, dhe qarkullimi i gjakut rritet. Kjo ndihmon në:

 • Përmirëson kualitetin e gjumit dhe ofron gjumë plot rehati
 • Permirëson energjinë trupore dhe ju ndihmon në shpejtësinë e procesit revitalizues
 • Rrit relaksimin e trupit

 

Kombinime ngjyrash klasike që kombinohen lehtë

Mund të përdoret në 2 anët, njëra anë është ngjyrë e bardhë ndersa tjetra është ngjyrë e errët. Shkon në dy kombinime ngjyrash: e kaltër e errët nga jashtë, dhe ngjyrë e kaltër e hapur nga brenda / kafe e errët nga brenda dhe bezhë e hapur nga brenda.

 

Instruksionet si ta palosni batanijen në një jastëk

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 
 
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200, 200x200 and 220x240 cm
Filling 100% polyester
Mbështjellësi 100%polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star