Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbështjellësi i jastëkut Dormeo Essenso

Photo
Video

Bëni dhomën tuaj më atraktike me mbështjellësin e jastëkut Dormeo Essenso me 4 ngjyra të shkëlqyeshme dhe shijoni sipërfaqen e mendafshtë 100% pambuk saten që do të ju shpie në gjumë natë pas nate.

Mbështjellësi i jastëkut Dormeo Essenso
Nga 6,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
Stock: 1
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Bëni dhomën tuaj më atraktike me mbështjellësin e jastëkut Dormeo Essenso me 4 ngjyra të shkëlqyeshme dhe shijoni sipërfaqen e mendafshtë 100% pambuk saten që do të ju shpie në gjumë natë pas nate.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një shtesë e madhe tek çdo dhomë gjumi

Mbeshtjellësit e jastëkeve vijnë në 4 ngjyra universale të përjetshme që do të shtojnë pamjen e çdo dhome gjumi: e bardhë e ndritshme, e kaltër e lehtë, kafe e lehtë dhe vjollcë e lehtë. At kanë një sipërfaqe të lemuar dhe në përsosmëri kompletojnë çdo set çarçafësh Dormeo. Ju mund gjithashtu të zgjedhni në mes të 2 dimensioneve (30x50 ose 50x70) që sigurojnë përshtatjen perfekte për jastëket tuaj.

Gjumë me ndjesi mendafshi

I përberë 100% nga pambuku saten, Mbështjellësi i jastëkut Dormeo Essenso do t’i shtoj një pamje të bukur për sytë dhe ndjenjën e butësisë si mendafshi që maksimizon komfortin derisa jeni duke fjetur.

Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 30x50 cm, 50x70 cm
Material pambuk
Ngjyrat e disponueshme bright white, e hapur kaltër, e hapur violet, light beige&cream
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star