Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dyshek Dormeo iMemory S Plus

Photo
Video

Një dyshek unik që i përshtatet nevojave tuaja personale. Zgjedhja më e mirë dhe më e sigurt për çiftet dhe gjithashtu për individë të cilët nuk e dinë cili është dysheku adekuat për ta, dhe nuk duan të rrezikojnë në zgjedhje dhe suport të dyshekut.

Dyshek Dormeo iMemory S Plus
Nga 339,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Një dyshek unik që i përshtatet nevojave tuaja personale. Zgjedhja më e mirë dhe më e sigurt për çiftet dhe gjithashtu për individë të cilët nuk e dinë cili është dysheku adekuat për ta, dhe nuk duan të rrezikojnë në zgjedhje dhe suport të dyshekut.

Më shumë
Detajet e Produktit
 • DYSHEK I PERSONALIZUAR

  Nuk e dini se cili lloj i dyshekut është i duhuri për JU? Me këtë dyshek nuk gaboni asnjëherë në perzgjedhje sepse ka 3 Zona të ndryshme të fortësisë.

 • DYSHEKU KA 15 VITE GARANCION

  Dysheku ka garancion 15 vite. Kjo do të thot që ju brenda 5.470 ditëve të zgjoheni të pushueshëm dhe gati të kaloni një ditë fantastike përplot energji.

 • POROSIT ONLINE

  Porosit Online Dyshekun dhe ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë, Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Personalizuar për ju, mbështetur nga teknologjia e fundit.

Pa mëdyshje ju do të zgjedhni dyshekun më të përshtatsheëm edhe nëse nuk e dini se a keni dëshirë të fleni në dyshek të butë apo dyshek të fortë.

 • Fortësi e personalizuar dhe suport: ju mund të zgjedhni në mes të nivele të ndryshme të fortësisë, komfortit dhe suportit.
 • Bërdhamë e rrotullueshme: ju lehtësisht mund të rrotulloni dyshekun në anën e butë dhe të fortë
 • 4 fortësi të ndryshme dhe 2 nivele të suportit: ju lehtësisht mund të rrotulloni dyshekun në anën e butë dhe të fortë
 • Ajrosje maksimale: Sistemi unik i ventilimin sigurion që të ketë qarkullimin konstant të ajrit
 • 3 zona te komfortit për suport optimal në pjesë të ndryshme të trupit.
 • Dyshek Dormeo Antibakterial dhe Antialergjik i përshtatshëm për perosnat që vuajn nga alergjia dhe astma
 • Mbështjellësi që largohet dhe mund të pastrohet i pasuruar me fibra argjendi për një ambient më të shendetshem dhe të pastërt duke mbajtur larg bakteriet dhe pluhurat.
 • Paketuar në vakum që të ruhet nga dëmtimet e jashtme gjatë dërgesës në shtëpinë tuaj
 • 15 vite garancion.
 • Mund të paguani me keste

FLENI SI NJË HERO!

Tek Dormeo ne e dimë sa rendësi ka gjumi për një jetë më të mirë dhe me të suksesshme. Jorgani dhe Jastëku Hero FALAS do të ju jap një gjumë heroik dhe pushimin që ju e meritoni. Sepse kur ju fleni si një hero, ju zgjoheni si një hero dhe jetoni si hero.

Shiko brendësinë e dyshekut Dormeo

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  

20cm

Zona 1

Zona 2

Zona 3

Vendos kursorin mbi numër që të ju shfaqen informatat.

 1. Shtresa 3 cm “formen S” Octaspring®

  Forma unike e Octaspring® mundëson përshtatshmërinë 3D për mbështetje dhe rehati optimale, pa ndonjë pikë presioni gjatë gjumit;

 2. Shtresa Ecocell® për mbështetje të butë

  Zgjedhni fortësine që ju personalisht dëshironi. Ana e kaltërt është ana e BUTË dhe ana me ngjyrë portokalli është e FORTË

 3. Mbështjellësi i trajtuar me teknologjinë CleanEffect® për mbrojtje

  Trajtimi CleanEffect® krijon mjedis të pastër dhe të freskët gjatë gjumit dhe kjo në përgjithësi e bën nivelin më të lartë të HIGJIENËS të mjedisit të fjetjes.

 4. Mbështjellesi 2 cm nga shpuza Memoruese

  Mbështjellë në mënyrë perfekte trupin tuaj shtresa memory karakterizohet me mundësin e adaptimit në trupin tuaj.

 5. Shtresë e butë Ecocell®

  Zgjedhni fortësine që ju personalisht dëshironi. Ana e kaltërt është ana e BUTË dhe ana me ngjyrë portokalli është e FORTË

 6. Fibra Ajrosese

  Temperatura dhe Lagështia e pa dëshiruar është një problem i të kaluarës nëse zgjedhni këtë dyshek.

 7. Mbështjellesi ka zingjir për hapje

  Shtresa e sipëerme mund të largohet nga dysheku dhe të pastrohet në temperaturë 60º

4 nivele të fortësise 2 nivele të komfortit në 1 dyshekt të vetëm.

Dysheku mund të përdoret në 8 mënyra të ndryshme - 4 nivele të ndryshme të qëndrueshmërisë, çdo nivel ofron 2 mbështetëse të ndryshme. 

Dysheku iMemeory S Plus eshte i kompozuar me dy materiale te ndryshme njeri material karakterizohet me fortesi dhe materiali tjetër edhe i bute. Thjesht e tëra cfarë ju duhet të beni është që të rrotulloni dyshekun tuaj në anën që pëlqeni dhe ju do të keni një gjumë perfekt.

Personalizo dyshekun tuaj

Qëndrueshmëri personale, Mbështetje personale, Komfort Personal, 100% Personal. I përshtatshëm për çifte, sepse të dy mund të zgjedhin preferencat e tyre, pavaresisht preferancave të partnerit.

Flej më mirë së bashku me partnerit tuaj: Dysheku perfekt për Çifte

Ti dhe partneri juaj ka preferenca ndryshe nga ju per fortesine e dyshekut? Dysheku Imemory Silver Plus eliminon mundesine e kompromisit! Tek me e fundit kush deshiron kompromis se si ne flejm. I dizejnuar qe te pershtatet me te gjithe. Dysheku ju mundeson qe ju te vendosni se ne cfar dysheku te flini, i forte apo i bute, dysheku unik ku ju mundeson 8 menyra te ndryshme te rrotullimit te bazes per pershtatshmeri perfekte per te gjithe.

Dyshekë 160 cm dhe mbi, vijnë me dy baza te ndara dysheku qe ju te keni mundesi te perzgjiedhjes. Ky funksion mundëson që individët të zgjedhin nivelin e fortesise dhe mbështetjen e dyshekut që duan pa marrë parasysh personin që fle.

Vetem kthejeni nnga baza qe ju e deshironi dhe nuk keni nevoj te beni kompromis me partnerin tuaj. Ju gjithmone do te keni perkrahje ideale pa hendek ne mes.

A e dini se ciftet qe bejne gjume ne dyshek te personalizuar ne dy baza te ndryshme jane me te lumtur? Pa pasur nevoj kompromisi, dyshime se cili eshte dysheku qe ju do te zgjoheni te lumtur dhe plot energji.

 • E ndertuar nga materialet me kualitative: Octaspring®
 • Gjenerata me e re e memory foam Open cell Ecocell® foam
 • Dyshek I personalizuar me pika adaptuese I cili pershtatet ne menyre perfekte me trupin tuaj
 • 3 zona komforti
 • Teknologjia Octaspring® dhe struktura e qelizave ofrojnë një dyshek higjienik dhe të pastër;
 • Mbulesa eshte me mbrojtje CleanEffect® qe siguron ndaj bakterieve dhe ererave te pakendshme;
 • 15 vite garancion
 • Mbulese qe mundë të pastrohet
 • 20 cm lartësia totale

 

4 hapa të lehta për ta hapur dhe për ta vendosur.

Dysheku eshte i paketuar ne vakum qe te ruhet nga demtimet e jashtme gjate dergeses ne shtepine tuaj

 • 1

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshër duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2

  Hapni vakumin e mbyllur për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj

 • 3

  Lejeni 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht..

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Ecocell®, Octaspring®
Berthame e dyfishte Po
Fortësia e ndryshueshme, i butë, pak i fortë, Mesatarisht i fortë, I fortë
Lartësia 20 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®, Natural materials, Octaspring/ Foam springs
Mbështjellësi 100 % polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Berthame e kthyeshme Po
Shpuzë memoruese Po
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

5

13 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Labas

www.topshop.lt

08/12/2017

Dyshek Dormeo
Une po mundem me pushu shume mire ne kete dyshek, spo djersitna, eshte shume i rehatshem - thjeshte i mrekullueshem. Une mundem ta rekomandoj kete dyshek tek te gjithe qe i japin rendesi gjumit!

Marta

www.dormeo.sk

29/08/2017

Informacione
Po mendoj me e ble dyshekun iMemory Silver plus po nuk kam mjaftueshem informacione nëse është i përshtatshëm për bazën e rregullueshme të shtratit, pasi dysheku ka edhe disa susta. Falemnderit per pergjigjen e shpejt.

Patricija.

www.dormeo.lt

25/08/2017

super!
Nuk ka dyshek me te mire se ky. Perzermersisht jua rekomandoj :)

Miroslava

www.dormeo.sk

29/05/2017

Shume e knaqur
Dysheku I ka kalu pritshmerite e mia. Kom dasht me marr dyshek te forte po me kohe e pash qe ma shume po m'pelqen pjesa e bute. Burri im po e perdor pjesen e forte, une te buten dhe te dy jemi shume te kenaqur.

alisia

www.dormeo.sk

22/05/2017

Shume I knaqun
Jam shume e knaqur me dyshekun, nuk mundem as ta pershkruaj. E kam gjet sekretin, eshte I shkelqyeshem. Ma n'fund mundem me flejt mire naten.

Radovan

www.dormeo.sk

18/05/2017

Shume I mire
I shkelqyeshem, I kandshem, me mundesi edhe me ndryshu fortesine. Perfekt

Sava

www.dormeo.sk

13/05/2017

I shkelqyeshem
Dyshek I shkelqyeshem, po qohna e pushueshme.

Simona

www.topshop.lt

09/05/2017

Cool!
Netet e para ishte disi, po tash jemi rehatuar shume mire. Ju rekomandoj!

Jana

www.dormeo.sk

21/04/2017

I knaqun
Jam shume e knaqur dhe nuk kam fjale ta pershkruaj kete produkt. Edhepse eshte I shtrenjte, investimi ja vlen. Ju rekomandoj ta bleni

Mária

www.dormeo.sk

20/04/2017

iMemory
Jam shume e kenaqur me dysheket, I ka kalu pritshmerite e mia, po flej shume mire edhe ju rekomandoj te gjitheve.

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2