Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbrojtës i jastëkut Dormeo 50x70 Dormeo

Photo
Video

Mbroni jastëkun tuaj nga alergenet, marimangat e pluhurit, lëngjet dhe njollat, duke zgjatur jetëgjatësinë e tij. I përbërë 100%  nga pambuku natyral, shtresa e poshtme prej poliuretani, e cila krijon një shtresë mbrojtëse plotësisht të papërshkueshme nga uji. Është i trajtuar me fibrat anti-alergjike Silpure®.

Mbrojtës i jastëkut Dormeo 50x70 Dormeo
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbroni jastëkun tuaj nga alergenet, marimangat e pluhurit, lëngjet dhe njollat, duke zgjatur jetëgjatësinë e tij. I përbërë 100%  nga pambuku natyral, shtresa e poshtme prej poliuretani, e cila krijon një shtresë mbrojtëse plotësisht të papërshkueshme nga uji. Është i trajtuar me fibrat anti-alergjike Silpure®.

Më shumë
Detajet e Produktit

Mbroni jastëkun tuaj dhe zgjasni jetën e tij

Mbrojtësi i jastëkut nga pambuku siguron një mbrojtje të plotë kundër alergeneve, marimangave pluhur, lobeve, baktereve, djersitjes dhe njollave. Përveç zgjatjes së jetës së jastëkut gjithashtu siguron një higjienë shembullore dhe ndihmon në krijimin e një zone gjumi pa alergji.

Shtresa mbrojtëse me pambuk natyral plotësisht e papërshkueshme nga uji 

Mbrojtës i rehatshme, 100% pambuk natyral, në shtresën e poshtme poliuretan, siguron një pengesë krejtësisht të papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave, duke siguruar gjumë të pastër dhe natyral falë sipërfaqes së butë dhe të këndshme.

Rekomandohet sidomos për lëkurën e ndjeshme

Pambuku është ideal për lëkurë të ndjeshme dhe krijon mirëqenie dhe kënaqësi të përsosur.

100% i ajrosshëm, i qëndrueshëm dhe i fortë

Natyral dhe i qëndrueshëm me përbërje pambuku shkon krah për krah me butësinë, rehatinë dhe freskinë.

Trajtim me fibrën antibakteriale Silpure®

Pambuku i këtij mbrojtësi Dormeo trajtohet me Silpure® - bazohet në vetitë natyrale anti-bakteriale të argjendit, që siguron freski të qëndrueshme. Kjo mbrojtje e padukshme funksionon edhe pas shumë përdorimeve.

Mund të lahet në 60 °C

Mbrojtësi i jastëkut është i përbërë 100% nga pambuku dhe mund të lahet në 60 °C.

Specifikat Teknike
Dimenionet 50 x 70cm
Material pambuk, PE
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star