Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seti i çarçafëve Clouds Dormeo

Photo
Video

Seti i çarçafëve Dormeo Clouds përmban  një këllëf jorgani (140x200) dhe një këllëf jastëku (50x70) me një dizajn modern, të hareshëm që do të ju dhuroj femijëve të gjitha moshave - edhe të rriturve gjithashtu – ëndërrat me të mira.

Seti i çarçafëve Clouds Dormeo
Nga 24,90 € Nga
Në stok: 4 copë
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Dormeo Clouds përmban  një këllëf jorgani (140x200) dhe një këllëf jastëku (50x70) me një dizajn modern, të hareshëm që do të ju dhuroj femijëve të gjitha moshave - edhe të rriturve gjithashtu – ëndërrat me të mira.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një set argëtues për një atmosferë të këndshme në dhomën e fjetjes

Dizajni argëtues i setit të çarçafëve benë ëndërrat e femijëve tuaj një realitet me ngjyra e tij të këndshme dhe të hareshme. Zgjedhni një nga 3 kombinimet e ngjyrave mahnitëse që do të bejnë çdo shtrat edhe më atraktiv:

  • E kaltër e errët & gjelbër në pjesën e përparme, gjelbër në pjesën e pasme
  • E kaltër e errët & pink në  pjesën e përparme, pink në pjesën e pasme
  • E kaltër e qelët & kremë në pjesën e përparme dhe në të pasmen

Ëndërra të embla

I përbërë nga 100% pambuk, seti i çarçafëve Dormeo Clouds ju dhuron një ndjenjë të butë natyrale që do të ju ndihmoj juve dhe familjes tuaj të perjetoni ëndrra si të bebeve. Pamja e fundit pjeshkë shton një pamje të ngrohtë, duke i bërë gjumashët të ndjehen të qetë dhe komod kundër lëkurës për rehati përfundimtare.

Lehtë përdoren dhe mirëmbahen

Këllëfi i jastëkut përmban një mbyllje zarfi funksionale ndërsa këllëfi i jorganit përmban një mbyllje me kopsa për funksionalitet dhe mbrojtje maksimale. Kur behën të papastra, thjesht pastroni ato dhe lini endërrat tuaja të ju udhzojnë për vitet në vijim.

Specifikat Teknike
Bed Size Single Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk
Ngjyrat e disponueshme bezhë, gjelbër, rozë
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star