Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set çarçafësh Dormeo Bubbles Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti Bubbles është i përbërë 100% nga pambuku dhe do të transformoj dhomën e gjumit të fëmijës tuaj në një vend rehatie dhe imagjinate. 4 pamje, 1 set i vetëm. Topat janë në ngjyra të ndryshme. Lahet në 40℃. Madhësia për 1 person është: këllëfi i jorganit 140x200 cm ndersa i jastëkut 50x70 cm. Këllëfi i jorganit ka mbylljen me kapse ndërsa ai i jastëkut ka mbylljen si zarf.

Set çarçafësh Dormeo Bubbles Dormeo
Nga 19,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti Bubbles është i përbërë 100% nga pambuku dhe do të transformoj dhomën e gjumit të fëmijës tuaj në një vend rehatie dhe imagjinate. 4 pamje, 1 set i vetëm. Topat janë në ngjyra të ndryshme. Lahet në 40℃. Madhësia për 1 person është: këllëfi i jorganit 140x200 cm ndersa i jastëkut 50x70 cm. Këllëfi i jorganit ka mbylljen me kapse ndërsa ai i jastëkut ka mbylljen si zarf.

Më shumë
Detajet e Produktit

Dizajn i këndshëm 4në1

Kombinimi i ngjyrave të gjalla (në variante të ndryshme të ngjyrave: gjelbër, blu, e verdhë ose vjollcë, rozë dhe e kuqe) dhe motivet me topa janë perfekte për dhomën e gjumit të fëmijeve. Dizajnuar për tu përdorur në të dyja anët, njëra anë me topa të medhenj dhe ana tjeter me topa të vegjël, 4 pamje në një set të vetëm.

Material i butë, natyral dhe i lehtë në larje

Seti i çarçafëve është me material 100% pambuk, i cili siguron një ndjesi të butë në prekje dhe gjithashtu mirëmbahet lehtë. 

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star