Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Enhancer Vjeshtë & Dimër Dormeo

Photo
Video

Ky produkt është zgjidhja ideale për të gjithë ata që janë në kërkim të një rehatie shtesë gjatë gjumit apo qoftë edhe të bërit një pushim të qetë. 50% më shumë mbushje, 4 shirita që lidhen në dyshek ose në shtresë.

Enhancer Vjeshtë & Dimër Dormeo
Nga 49,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
Stock: 2
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ky produkt është zgjidhja ideale për të gjithë ata që janë në kërkim të një rehatie shtesë gjatë gjumit apo qoftë edhe të bërit një pushim të qetë. 50% më shumë mbushje, 4 shirita që lidhen në dyshek ose në shtresë.

Më shumë
Detajet e Produktit

50 % më shumë mbushje për komfort dhe butësi superiore

Ky produkt është zgjidhja ideale për të gjithë ata që janë në kërkim të një rehatie shtesë gjatë gjumit apo qoftë edhe të bërit një pushim të qetë. Është produkti më i butë në siperfaqen tuaj në të cilën keni fjetur ndonjëherë (mbushje 50% më shumë se sa ajo e pranverës/verës). Enhancer rrit komoditetin në pjesën e sipërme të dyshekut. Për të pasur më lëhtë lëvizjen ky produkt përmban 4 shirita që lidhen në dyshek ose në shtresë.

Karakteristika të shkëlqyeshme termorregulluese

Mbushja është nga fibrat Wellsleep. Fibrat kanë përparësi termike (të nxehtësisë) dhe janë të këndshme në prekje. Kanë absrobim minimal të lagështise që mundëson të ketë rezistencë ndaj njollave. Struktura me “xhepa” e bën që enhancer të ketë extra volum (extra vëllim) .

Mjedis natyror të shëndetshëm gjumi , mbrojtje antibakteriale

Poashtu enhancer ka sistemin Air X në anësore që mundëson që Enhancer të marrë frymë dhe të sigurojë një mjedis natyror të shëndetshëm gjumi. Gjithashtu përmban trajtim Silpure për mbrojtje antibakteriale. Gjithashtu ky trajtim mbron nga djersitja dhe erërat e këqija. Freskia është e siguruar me anë të këtij trajtimi!

Pambuk I pastër për ndjesinë më të butë

Pjesa e siperme e enhancer është pambuk 100% që ofron ajrosje dhe butësi në të prekur.

Dimensionet 160X190/200 - 180X190/200 - 90X190/200

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza 100% poliestër (miro fibra të e Avancuar Wellsleep®), cca. 600 gsm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Top fabric: 100% cotton; Bottom fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System)
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star