Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tepih Dormeo Asana

Photo
Video

Hidhni hapat e para pasi zgjoheni nga gjumi në tapetin Dormeo Asana i cili do t'ju falë butësi shputave të këmbëve. Me material memory, i butë, i rehatshëm dhe me një shtresë të poshtme e cila nuk e rrëshket, do ti shtojë bukurinë dhomës tuaj me ngjyrat tërheqëse.

Tepih Dormeo Asana
Nga 69,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Hidhni hapat e para pasi zgjoheni nga gjumi në tapetin Dormeo Asana i cili do t'ju falë butësi shputave të këmbëve. Me material memory, i butë, i rehatshëm dhe me një shtresë të poshtme e cila nuk e rrëshket, do ti shtojë bukurinë dhomës tuaj me ngjyrat tërheqëse.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shtojini butësi çdo hapi që ju hidhni

Tapeti Dormeo Asana është shumë i butë dhe i përshtatshëm për çdo ambjent falë ngjyrave tërheqëse. Shtresa memory 2 cm do ti shtojë butësinë çdo hapi që ju hidhni dhe do të përkëdhelë butësisht shputat tuaja. Për komfot maksimal shtresa memory bën të mundur shpërndarjen e peshës dhe presionit në të gjithë sipërfaqen.

Ky tapet është prodhuar për tu përshtatur me të gjitha llojet e sipërfaqeve. Vendoseni tapetin Asana afër krevatit, divanit, pranë televizorit, në dhomën e ndenjes, në dhomën e fëmijeve ose në korridorin e shtëpisë tuaj dhe dyshemeje juaj do të kthehet në një ambjent të ngrohtë dhe të butë i cili do t'ju bëjë të shijoni çdo hap që ju hidhni.

DORMEO ASANA CARPET MF

Informata shtese

Rekomandohet për:

  • në dhomën e ndenjes,
  • dhomën e fëmijeve,
  • edhe në kuzhinë gjatë orëve të gjata kur jeni duke gatuar apo pastruar.

Fëmijet do të kënaqen me këtë tapet i cili është shumë i butë dhe do të ktheje edhe sipërfaqet të cilat janë shumë të forta në një ambjent të butë e të rehatshëm për të luajtur me lodrat e tyre të preferuara.

Specifikat Teknike
Dimenionet 100x150; 130x170 cm
Material polyester, shpuzë memoruese
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star