Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Utile Citrus Easy Wash Pro Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-55%
Shtrydhësja e agrumeve është kthyer më e fuqishme dhe po aq e lehtë në përdorim. Pregatisni lëngje të freskëta agrumesh çdo mëngjes për ju dhe të dashurit tuaj me shtrydhësen e agrumeve me një kapacitet prej 0.8 Litra.
 • Fuqia: 40W
 • Kapaciteti: 0,8L
Utile Citrus Easy Wash Pro Delimano

Çmimi i regullt: 29,80 €


Çmimi Special: 13,42 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Shtrydhësja e agrumeve është kthyer më e fuqishme dhe po aq e lehtë në përdorim. Pregatisni lëngje të freskëta agrumesh çdo mëngjes për ju dhe të dashurit tuaj me shtrydhësen e agrumeve me një kapacitet prej 0.8 Litra.
 • Fuqia: 40W
 • Kapaciteti: 0,8L
Më shumë
Detajet e Produktit

Pregatisni mëngjesin me lëngje të freskëta.

Zëvëndësoni kafen me lëng të freskët frutash - ose pasuroni mëngjesin tuaj me një gotë lëng i cili është i shëndetshëm. Me shtrydhësen e agrumeve ju do të pregatisni lëngje të freskëta dhe plotë vlera ushqyese shume shpejt dhe pa u mundur. Ju mund të pregatisni:

 • limonata të freskëta
 • lëng portokalli, limon apo qitro

Shije perfekte plotë vlera ushqyese dhe pa tul frutash.

Rrotullimi i motorrin të shtrydhëses nga të dyja anët do të sigurojë nxjerrjen e lëngut dhe ju do të merrni më shumë lëng nga çdo frut. Motorri i saj punon në gjëndje të qetë dhe pa zhurme duke siguruar gjithashtu që askush në shtëpinë tuaj të mos shqetësohet në mëngjes. Dhe më e mira nga të gjitha , ju do të shijoni leng të freskët agrumesh pa fara dhe tul frutash falë pjesës ndarëse e cila nuk lejon që tuli dhe farat të përzihen me lëngun.

Shërbejini miqve dhe të dashurve tuaj direkt në tavolinë.

Shtrydhësja e agrumeve me një kapacitet prej 0.8 litragyp i cili nuk pikon dhe dorezën e tij të madhe praktike ju lejon të shërbeni direkt në tavolinë lëngje të freskëta për të ftuarit tuaj. Shtrydhësja e agrumeve ka një shkallë matëse për të parë nëse ju keni pregatitur lëng mjaftueshëm ose jo.

Lahet në pjatalarëse.

Të gjitha pjesët e Shtrydhëses së agrumeve lahen në pjatalarëse, në përjashtim të bazës elektrike në bosht. Kapaku shtesë mbron shtrydhësen nga pluhuri gjatë kohës që nuk është në përdorim.

Informata shtese

Rekomandohet për:

 • familjet dhe individët të cilët pëlqejnë lëngjet e freskëta të agrumeve
 • ata të cilët janë duke kërkuar një paisje e cila të jetë e lehtë dhe e shpejtë për të pregatitur lëngje të freskëta
 • ata të cilët janë duke kërkuar një paisje efektive jo të zhurmshme
 • ata të cilët janë duke kërkuar një paisje e cila të jetë e lehtë për tu pastruar, e thjeshtë në përdorim dhe ideale për pregatitjen e lëngjeve të agrumeve.
Specifikat Teknike
Dimenionet 0,8L
Karakteristika të tjera Fuqia: 40W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star