Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Tigan elektrik për pallaqinka Delimano Utile

Photo
Video
-30%

Tigani elektrik i krepave do t'ju ndihmojë të pregatisni krepa të shijshëm e të gatuar në mënyre perfeke vetëm në pak sekonda për të gjithë familjarët dhe të ftuarit tuaj.

Tigan elektrik për pallaqinka Delimano Utile

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 17,43 €

Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tigani elektrik i krepave do t'ju ndihmojë të pregatisni krepa të shijshëm e të gatuar në mënyre perfeke vetëm në pak sekonda për të gjithë familjarët dhe të ftuarit tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Krepa të pregatitur në mënyrë perfekte vetëm në pak sekonda

Të gjithë pëlqejnë që brumi i krepave të jetë i hollë dhe i pjekur në mënyrën e duhur - nëse jeni duke shijuar një të djelë me familjen.

Tigani elektrik i krepave do t'ju ndihmojë të pregatisni krepa të shijshëm e të gatuar në mënyre perfeke vetëm në pak sekonda për të gjithë familjarët dhe të ftuarit tuaj. Mbushini me akullore, me rreçel, mjalt dhe dekorojini me çokollatë apo fruta sipas dëshirës.

Pse të zgjidhni tiganin elektrik të krepave Delimano:

 • Është i shpejtë. Shpenzoni më pak kohë në kuzhinë dhe më shumë kohë me miqtë dhe familjen tuaj.
 • Pa u djegur. Krepa të pregatitur në mënyre perfekte të gjithë do të impresionohen.
 • Gjalpi dhe vaji nuk ju nevojiten. Krepa të shëndetshëm dhe të shijshëm.
 • Pa rremuje në kuzhinë. Ju do të surpizoheni kur te shikoni se sa lehtë pastrohet.

Rezultate fantastike në çdo kohë

Tigani elektrik për krepa ngrohet shpejt dhe gjithmonë në temperaturën e duhur. Kjo do të thotë që krepat do të jenë të pregatitur në mënyrën e duhur në çdo kohë. Pa u djegur, pa u ngjitur... thjeshtë të shijshme në çdo kohë.

Tigani elektrik dizenjuar për të pregatitur krepa

Tigani elektrik Delimano është dizenjuar në mënyrë të veçantë për të pregatitur krepa - shpejt, thjeshtë dhe pa u munduar. Tigani elektrik nuk ka nevoje per sobe dhe pastrohet shume lehtë.

Pllakë e cila nuk ngjit

Ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë të pregatisni brumin e krepave dhe të zhysni tiganin në pjatën e brumit, ktheni tiganin në pozicionin e duhur dhe prisni për pak sekonda. Pjata e brumit është e përfshirë!

Kontroll nxehtësie & dorezë praktike

Tigani elektrik i krepave vjen me nje termostat automatik per te kontrolluar nxehtesine dhe nje doreze praktike e cila nuk lejon djegjen e gishtave.

Zgjidhja ideale për familjet moderne

Ky tigan elektrik për krepa është zgjidhja ideale për të gjitha familjet që kanë një ditë të ngarkuar dhe nuk kanë shumë kohë për të pregatitur vakte të cilat kërkojnë një kohë të caktuar. Me tiganin elektrik për krepa, ju do të pregatisni krepa të shijshëm në pak minuta - pa shumë rrëmujë!

Rekomandohet për:

 • Personat të cilët preferojë të pregatisni vakte të shijshme, të shpejta dhe plotë shije dhe vlera ushqyese.
 • Ata të cilët preferojnë një tigan elektrik për krepa dhe ndërkohë në sobë janë duke gatuar diçka tjetër.
 • Ata të cilët jane duke kërkuar për një zgjidhje të shpejtë, të thjeshtë dhe që nuk kërkon shumë mundim.
 • Bëni dhuratë më të bukur shefit të kuzhinës tuaj që t'ju mahnisë me krepa të shijshëm.

Informacione teknike:

 • Diametri: 20 cm
 • Gjatësia e kabllit: 75 cm
 • Përmasa: 38 x 20 x 4.8 cm
 • Fuqia: 800W
 • Pllaka elektrike: nuk ngjit
 • Temperatura: 200°C +/- 20°C
 • Koha e ngrohjes: varet nga temperatura e ambjentit 1,5 min
Specifikat Teknike
Dimenionet Diametr: 20 cm;Gjatësia e kabliit: 75 cm; Madhësia e njësisë: 38 x 20 x 4,8 cm
Karakteristika të tjera Fuqia: 800W; drita e treguesit

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star