Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapaku për furrë 28 cm Delimano Stone Legend

Photo
Video
-60%

Ushqim i shijshëm dhe furrë që gjithmonë qëndron e pastër

Kapaku i ri me diameter 28 cm tash me dorezën e re për përçimin e aromës për rezultate më të shijshme! Përdorni kapakun dhe tiganët Stone Legend duke shijuar përgatitjen dhe shpërthimin e aromave me kapakun e sigurt për furrë Delimano Stone Legend.

Kapaku për furrë 28 cm Delimano Stone Legend

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 5,96 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ushqim i shijshëm dhe furrë që gjithmonë qëndron e pastër

Kapaku i ri me diameter 28 cm tash me dorezën e re për përçimin e aromës për rezultate më të shijshme! Përdorni kapakun dhe tiganët Stone Legend duke shijuar përgatitjen dhe shpërthimin e aromave me kapakun e sigurt për furrë Delimano Stone Legend.

Më shumë
Detajet e Produktit

I përshtatshëm për shumë enë

  • Dorezë për përçimin e aromës për aromë të shtuar
  • Mbështetje përfekte për tiganët dhe tenxheret me diametër prej 28 cm
  • Furrë e sigurt deri në 300 °C
  • Larje e sigurt në enëlarëse

Gatuani dhe pjekni në perfeksion me dorezën e re për aromë

Kapaku Delimano Stone Legend është dizajnuar për të gjitha enët Stone Legend & tigan & tenxhere tjera me diametër 28 cm. Ju mund të përdorni përçuesin e aromës në qendër për të shtuar verë, birrë apo çkado tjetër që dëshironi gjatë përgatitjes së ushqimit; aromat do të përhapen ngadalë gjatë përgatitjes, duke shtuar aromën & shijën.

Sigurohet që furra dhe tava juaj të qëndroj gjithmonë e pastër

Kapaku Stone Legend thjeshtëson pjekjen dhe përgatitjen e ushqimit tuaj; e mbështjell tavën tuaj dhe sigurohet që furra juaj gjithmonë të qëndroj e pastër, edhe kur juve ju duhet të shtoni lëngje të ndryshme për aroma.

Specifikat Teknike
Material çelik inox, xham
Mund të lahet në enëlarëse Po
Rezistenca ndaj nxehtësisë 300°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star