Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seti i tiganëve Delimano Stone Legend

Photo
Video
-40%

Tiganët me veshje prej guri për të gjitha llojet e sobave madje edhe atyre me induksion, praktike dhe ekologjikisht miqësore.

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve
 • 100% të riciklueshme, ekologjike
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme
 • Nuk i ngjesin ushqimet
Seti i tiganëve Delimano Stone Legend

Çmimi i regullt: 54,80 €


Çmimi Special: 32,88 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tiganët me veshje prej guri për të gjitha llojet e sobave madje edhe atyre me induksion, praktike dhe ekologjikisht miqësore.

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve
 • 100% të riciklueshme, ekologjike
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme
 • Nuk i ngjesin ushqimet
Më shumë
Detajet e Produktit

Tradicionale, ushqim shumë i shijshëm në mënyrë moderne

Ne të gjithë i kujtojmë enët më të cilat gjyshet tona përgatisnin…me enët me veshje prej guri, ju mund të krijoni ushqimet tuaja në mënyrë të shijshme.

 • Shije tradicionale si kur përgatisni në gur të vertetë
 • Të shkëlqyeshme për ushqime me pak yndyrë sepse mbështjellësit që nuk ngjet i nevojitet vetëm një pikë vaj
 • Të përsosura për ushqimet që ngjesin si vezët dhe peshku

Kombinimi i enëve më të mira të kuzhinës në treg

Përbëhen nga mbeshtjellësi smalt që ju ofron ndjenjën e ngrohtë të gatimit special + pjesa e brendshme është gur i vërtet me disa detaje natyrale të pjesëve të vogla prej gurit dhe titaniumit.

Përgatitni ushqim të shendetshëm që nuk ngjitet asnjëherë

 • Vezë të fërguara

 • Pulë me oriz

 • Peshk me patate

 • Djath i fërguar

Duke përdorur 100% PFOA jo-toksik – Materiale të pastërta

Delimano enët prej guri janë me përbërje 100% jo-toksike PFOA – materiale të pastërta që janë më të mira për shëndetin tuaj dhe të familjes tuaj.

Pajisje të shkëlqyeshme nga smalti natyral

Kombinim i pamjes së brendshme prej smaltit të ngjyrosur me karbon ju jep një tigan që nuk dëmtohet me kalimin e kohës.

Nxehin shumë shpejt me vetinë e shpërndarjes së nxehtësisë në të gjithë enën njësoj, pamja e jashtme prej smalti ka disa benefite të mëdha:

 • E fortë por e lëmueshme, jo-poroze që nuk ngjet
 • Sipërfaqe rezistente dhe e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve
 • 100% e reciklueshme, jo e dëmshme për mjedisin
 • Fortësi dhe ngjyrë e qëndrueshme
 • Nuk ngjet ushqimet

Veshja e dizajnuar me kujdes për rezultate të duhura

Veshja e brendshme e enëve prej guri përmban:

 • Titan që përforcon shtresën e bazës së tiganëve
 • Pjesërisht titan dhe pjesëza natyrale
 • Gur i lashtë

Çka domethenë kjo? Do të thotë që ju mund të shijoni shendetshëm dhe sigurt shujtat e ushqimeve pa yndyrë. Sipërfaqja e fortë por e lëmuar ju ofron ushqime që nuk ngjesin dhe pa yndyrë. Në nderkohë, pjesët prej gurit janë efektive në ruajtjen dhe shpërndarjen e nxehtësisë në mënyrë që lagështia, vitaminat dhe shija të qëndroj brenda ushqimit.

Të përshtatshme & pastrohen lehtë

Delimano tiganët e veshur prej guri mund të përdoren në të gjitha llojet e sobave duke përfshirë edhe ato me induksion. Pastrohen lehtë me lecka të buta dhe me ujë.

Prekje e butë, e lehtë dhe me dorezën kundër nxehtësisë

Trajtimi me prekje të butë ju mundëson të mbani duart tuaja larg të nxehtit.

Informata shtese

Informacione shtesë:

 • Tigan me diametër 24 cm me kapacitet 1.8L.
 • Tigan me diametër 28 cm me kapacitet 2.5L.
 • Veshja e brëndshme prej gurit të vërtetë.
 • Veshja e jashtme prej smalti.
 • 100% material PFOA.
Specifikat Teknike
Dimenionet 24 cm; 28 cm
Kapaciteti 1,8l; 2,5l
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star