Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapaku Delimano Stone Legend CopperLUX

Photo
Video

Një shtesë e shkëlqyeshme për tiganët dhe tenxheret Delimano Stone Legend Copperlux

Nxjerrni edhe më shumë përfitime nga tiganët dhe tenxheret Delimano Stone Legend Copperlux me kapakun e cilësisë së lartë:

  • Ruani energji shtesë kur gatuani dhe parandaloni derdhjen.
  • I përbërë nga çeliku inox dhe xhami i pastër.
  • I sigurtë për përdorim në furrë
Kapaku Delimano Stone Legend CopperLUX
Nga 9,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Një shtesë e shkëlqyeshme për tiganët dhe tenxheret Delimano Stone Legend Copperlux

Nxjerrni edhe më shumë përfitime nga tiganët dhe tenxheret Delimano Stone Legend Copperlux me kapakun e cilësisë së lartë:

  • Ruani energji shtesë kur gatuani dhe parandaloni derdhjen.
  • I përbërë nga çeliku inox dhe xhami i pastër.
  • I sigurtë për përdorim në furrë
Më shumë
Detajet e Produktit

Kapakë me cilësi të lartë për tiganët dhe tenxheret tuaja

Kapakët Delimano Stone Legend Copperlux janë shoqëruesi ideal për enët tuaja të preferuara CopperLUX. Trajtimi i anëve me çelik inox siguron qëndrueshmëri të shkëlqyeshme dërsa xhami i pastër ju mundëson të monitoroni ushqimin tuaj nga afër gjatë procesit të gatimit.

Madhësi adekuate për çdo enë tuajen

I disponueshëm në 4 madhësi të ndryshme me diametër: 20, 24, 26, dhe 28 cm.

Specifikat Teknike
Material interieri QuanTanium
Materiale Bazë stainless steel
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star