Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tigan për grill 28x28 Stone Forte Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Delimano STONE FORTE është linja më e re e produkteve me përbërje eko-miqësore alumini të cilësisë së lartë me veshje të jashtme prej smaltit silikondhe veshje e brendshme të qëndrushme Stone Forte. 

 • për të gjitha pllakat (përfshirë edhe ato me induksion)
 • rezistente ndaj gërvishtjeve
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • dorezë ergonomike 
Tigan për grill 28x28 Stone Forte Delimano
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Delimano STONE FORTE është linja më e re e produkteve me përbërje eko-miqësore alumini të cilësisë së lartë me veshje të jashtme prej smaltit silikondhe veshje e brendshme të qëndrushme Stone Forte. 

 • për të gjitha pllakat (përfshirë edhe ato me induksion)
 • rezistente ndaj gërvishtjeve
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • dorezë ergonomike 
Më shumë
Detajet e Produktit

Për gatime të shëndetshme, kurseni kohë dhe energji

Tigan për grill me cilësi të lartë të punuar nga alumini, me shtresë te jashtme silikoni dhe veshje të brendshme guri me qëndrueshmërinë e efektit Stone Forte. Nuk ngjet dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve. Është zgjidhja perfekte për rastet kur deshironi të ftoni miqtë tuaj dhe të shijoni një mbremje grilli. Lehtë pastrohet, mund ta vendosni në enëlarëse për të ju kursyer kohë.

Përparësitë e tiganit grill

 • Shumë rezistente ndaj gërvishjeve dhe gërryerjeve
 • Shtresë me efekte guri për përdorime të gjata
 • Atraktike, plotëson koleksionin tuaj prej enëve të gurit
 • Nuk ngjit
 • Lahen në enëlarëse
 • Madhësia: 28x28

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star