Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Joy Family Snack Pack Delimano

Photo
Video

Pajisje kuzhine për mbarë familjen

Krijoni shujta të shijshme të shpejta me Snack Pack Delimano Joy Family:

 • Bëni grill, tost ose ngrohni sandviçët tuaj,
 • Përgatitni waffles ose donuts në 4 pjata të ndryshme
 • Përdorim i lehtë me sistemin me klikim
 • Lehtësisht mund ta ruani në dollapët tuaja
Joy Family Snack Pack Delimano
Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Pajisje kuzhine për mbarë familjen

Krijoni shujta të shijshme të shpejta me Snack Pack Delimano Joy Family:

 • Bëni grill, tost ose ngrohni sandviçët tuaj,
 • Përgatitni waffles ose donuts në 4 pjata të ndryshme
 • Përdorim i lehtë me sistemin me klikim
 • Lehtësisht mund ta ruani në dollapët tuaja
Më shumë
Detajet e Produktit

Kurseni hapësirë dhe kohë me një pajisje të vetme që përfshin të gjitha në një

 

Delimano Joy Family Snack Pack është një pajisje multi-funksionale që ju ndihmon të përgatitni snacks të shijshme si sandwich, tost, waffles, donuts dhe variacione të ndryshme embëlsirash. Ju mund të zgjedhni në mes të 4 pjatave të ndryshme ( pjatë për sandwich, për grill, pjatë për waffle, ose për donut ) dhe ofron shujta të shijshme për familjen & shoqërinë tuaj në çdo kohë:

 • Pjata për grill

 • Pjata për sandwich

 • Pjata për waffle

 • Pjata për donuts

Lehtë mirëmbahet dhe nuk zë shumë vend

 

Pjatat për ngrohje përmbajnë një veshje që nuk ngjet – thjeshtë fshijeni me një pecetë ose lajeni me ujë dhe ju do të jeni gati për një rend tjetër shujtash të shijshme. Kur të keni përfunduar, vetëm vendoseni në një pozicion vertikal në dollapin tuaj në mënyrë që të kurseni hapësirë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 23.4 X 24.4 X 9.7 cm
Pesha 3 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star