Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Xhezve elektrike Delimano Joy

Photo
Video
-50%

Uji i nxehtë në më pak se një minutë

Xhezvja elektrike Delimano Joy është një ngrohëse uji, ideale për kafe, çaj apo pije të tjera të ngrohta.

  • Perdoret pa kabllo, lehtë mund të hiqet nga bazamenti
  • Pajisje kualitative prej çeliku që ngrohë ujin shumë shpejtë
  • Mbrojtje nga mbi-ngrohja dhe tharja për siguri gjatë përdorimit.
Xhezve elektrike Delimano Joy

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 19,95 €

Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Uji i nxehtë në më pak se një minutë

Xhezvja elektrike Delimano Joy është një ngrohëse uji, ideale për kafe, çaj apo pije të tjera të ngrohta.

  • Perdoret pa kabllo, lehtë mund të hiqet nga bazamenti
  • Pajisje kualitative prej çeliku që ngrohë ujin shumë shpejtë
  • Mbrojtje nga mbi-ngrohja dhe tharja për siguri gjatë përdorimit.
Më shumë
Detajet e Produktit

Xhezve elektrike praktike për vlim të shpejtë

Xhezvja Delimano Joy ka një opsion rrotullimi prej 360 shkallë për derdhje të lehtë dhe për përgatitjen e pijeve të nxehta. E sigurt dhe praktike për përdorim.

Kapacitet prej 250 ml, që është sasi e përsosur për 2 gota uji të nxehtë brenda një minuti, e duhura për kafe, çaj apo pije tjera.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star