Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Ngrohëse digjitale e ujit Delimano Joy

Photo
Video

Ngrohni pijet tuaja të preferuara në çdo kohë

Ngrohësja Delimano Joy është një ngrohëse digjitale e ujit, e avansuar kundrejt ngrohëseve tradicionale që ofrojnë vetëm ngrohje pa opsione rregullimi shtesë.

  • Përmban një ekran digjital dhe rregullim temperature që i përshtatet nevojave tuaja për ngrohje
  • Garanton sigurinë e përdorimit me një ndalje automatike, siguron bllokimin e kapakut, ka mbrojtjen për tharje dhe dritën si indikator për ndezje
  • Dizajn elegant që ju përshtatet me çdo stil kuzhine
Ngrohëse digjitale e ujit Delimano Joy
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ngrohni pijet tuaja të preferuara në çdo kohë

Ngrohësja Delimano Joy është një ngrohëse digjitale e ujit, e avansuar kundrejt ngrohëseve tradicionale që ofrojnë vetëm ngrohje pa opsione rregullimi shtesë.

  • Përmban një ekran digjital dhe rregullim temperature që i përshtatet nevojave tuaja për ngrohje
  • Garanton sigurinë e përdorimit me një ndalje automatike, siguron bllokimin e kapakut, ka mbrojtjen për tharje dhe dritën si indikator për ndezje
  • Dizajn elegant që ju përshtatet me çdo stil kuzhine
Më shumë
Detajet e Produktit

Një ngrohëse uji digjitale që ju lejon të rregulloni temperaturën

Ngrohësja e ujit Delimano Joy përmban një buton për rregullimin e temperaturës në nivelin e deshiruar, i cili jo vetëm që ju lejon vlimin tradicional  por edhe rregullimin e temperaturës së saktë,  për përgatitjen e pijeve të ngrohta të ndryshme (ku përfshihen çaj, kafe, ushqim për femijë dhe shumë të tjera) lehtë, shpejtë dhe sigurt. Funksioni për ngrohje do të mbaj ujin tuaj në të njejtën temperaturë për një gjysmë ore pas ndaljes.

Dizajn superior për përdorim të lehtë

Ngrohësja mund të hiqet nga bazamenti i saj për tu përdorur lehtësisht gjatë derdhjes, mbushjes apo servimit.

Specifikat Teknike
Add Info Capacity: 1.7L
Karakteristika të tjera 1850 – 2200W; 220 – 240V

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star