Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Grirërse Delimano Joy

Photo
Video
-50%

Grirërse e vogël por e fuqishme për përdorim të përditshëm në kuzhinë

Grirërsja Delimano Joy është një grirërse multi-funksionale që mund të përdoret për detyra të përditshme në kuzhinë.

  • Zgjedhni në mes thikës së njëfishtë ose asaj të dyfishtë për grirje ideale 
  • Dy pajisje shtesë për përzierje për çfarë do lloj salcash
  • Materiale të kualitetit të lartë që do të zgjasin për vite të tëra
Grirërse Delimano Joy

Çmimi i regullt: 25,80 €


Çmimi Special: 12,90 €

Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Grirërse e vogël por e fuqishme për përdorim të përditshëm në kuzhinë

Grirërsja Delimano Joy është një grirërse multi-funksionale që mund të përdoret për detyra të përditshme në kuzhinë.

  • Zgjedhni në mes thikës së njëfishtë ose asaj të dyfishtë për grirje ideale 
  • Dy pajisje shtesë për përzierje për çfarë do lloj salcash
  • Materiale të kualitetit të lartë që do të zgjasin për vite të tëra
Më shumë
Detajet e Produktit

Një grirërse perfekte për çdo kuzhinë

Grirërsja Delimano Joy është mjaft e vogël për t'u përshtatur çdo dollapi të kuzhinës, por ofron rezultate të shkëlqyera. Me një kapacitet prej 360 ml dhe kapacitet të përgjithshëm 600 ml, ka mjaft hapësirë për të gjitha aventurat tuaja të gatimit. Ju mund të zgjidhni midis përdorimit të thikës së njëfishtë ose asaj të dyfishtë për të rregulluar grirjen e përbërësve të zgjedhur: frutave, perimeve, bimëve të freskëta, arrave, farave, madje edhe bukës. Thërrmimi, pureja dhe bërja e thërrimeve të bukës nuk ka qenë kurrë më e lehtë!
 

Bëni salca të shkëlqyeshme në kuzhinën tuaj

Grirërsja Delimano Joy gjithashtu përmban 2 pajisje për përzierje: një përzierës për salca me të dendura dhe një përzierës për salca me të holla, kështu që është me të vërtetë një pajisje shumë-funksionale për kuzhinë që gjithashtu lejon krijimin e salcave të ndryshme përveç copëtimit të përbërësve të zakonshëm - me një fjalë, është asistenti ideal për përdorimin e përditshëm.

E lehtë për përdorim & pastrim

Grirërsja Delimano Joy përmban një buton të thjeshtë me prekje - thjesht shtypni atë dhe do të bëjë të gjithë punën për ju! Montim i lehtë, treguesi i nivelit për  copëtim maksimal dhe këmbët kundër rrëshqitjes mundësojnë përdorim të thjeshtë dhe të sigurt, dhe kur të ketë bërë copëtimin, mund të lani tasin e plastikës në pjatalarëse për t'i kursyer vetes kohë dhe mundim. Përveç kësaj, Grirërsja Delimano Joy ka një pamje elegante, klasike, kështu që është një shtesë e madhe dhe me stil për çdo kuzhinë moderne.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star