Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Electric Pot Delimano Clarity

Photo
Video
-50%

Perfekte për ta marrë me vete kudo qe ju shkoni

Delimano Clarity Electric Pot është e lehtë të perdoret dhe të ruhet, kështu që është shoqeruesi perfekt kudo qe shkoni

  • Ideal për zyrë, pushime, udhëtime, kamping, kuzhinë
  • Dizajni modern i Delimanos e bënë një dhuratë perfekte
  • Ofron mbrojtje që parandalon mudësinë për djegie 

 

Electric Pot Delimano Clarity

Çmimi i regullt: 39,80 €


Çmimi Special: 19,90 €

Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Perfekte për ta marrë me vete kudo qe ju shkoni

Delimano Clarity Electric Pot është e lehtë të perdoret dhe të ruhet, kështu që është shoqeruesi perfekt kudo qe shkoni

  • Ideal për zyrë, pushime, udhëtime, kamping, kuzhinë
  • Dizajni modern i Delimanos e bënë një dhuratë perfekte
  • Ofron mbrojtje që parandalon mudësinë për djegie 

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Electric Pot për çdo rast

Dëshironi një filxhan çaji derisa punoni në zyrë? Derisa udhëtoni në rrugë të gjata? Kur bëni kamping me familjen tuaj? 
Delimano Clarity Electric Pot ju lejon të ngrohni ujin çdokund dhe çdokohë me dizajnin e saj të lehtë, të vogël dhe pa tela me një njësi furnizuese portative.

Gëzoni lehtësinë e përdorimit praktik

Delimano Clarity Electric Pot nuk është i dizajnuar vetëm në mënyrë elegante dhe funksionale më dorëzen e saj të gjatë, por është gjithashtu super i lehtë të përdoret. Për shkak se është pa kabllo, lehtë mund ta vendosni poshtë pas përdorimit pa asnjë mbrojtje, plus ju parandalon që të mos digjeni sepse përmban një trajtim dhe strehim të veçantë me prekje të ftohtë. Gjithashtu rrotullohet 360 gradë për ta bërë atë më të përshtatshme për t'u përdorur nga çdo kënd dhe pozitë.

Mburruni më qëndrueshmërinë e xhezves së famshme

Delimano Clarity Electric Pot ofron një pllakë ngrohëse nga çeliku që nuk ndryshket që do të zgjasë për vitet në vijim, plus mbrojtjes të zierjes së thatë që e parandalon atë nga mbinxehja, duke zgjatur edhe jetëgjatësinë e saj.

Specifikat Teknike
Dimenionet 52 cm/25 cm/ 57.6 cm
Material çelik inox
Pesha 5.64 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star