Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Delimano Smart Delimano Brava

Photo
Video

Mënyra me e lehtë për të ruajtur ushqimin tuaj

Delimano Brava Smart janë mbajtës revolucionar që do ta bejnë kuzhinën tuaj me të pastër, me të shëndetshme dhe me të organizuar.

  • Ruani ushqimin tuaj të freskët dhe mbroni atë nga bakteriet
  • Mund të përdoren në çdo sipërfaqe të lemmar mjaftueshëm që të mbaj vakumin (enë, tigan, tenxhere, derrasa për prerje…)
  • E sigurt të perdoren në frigorifer, enëlarëse madje edhe mikrovalë
Delimano Smart Delimano Brava
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Mënyra me e lehtë për të ruajtur ushqimin tuaj

Delimano Brava Smart janë mbajtës revolucionar që do ta bejnë kuzhinën tuaj me të pastër, me të shëndetshme dhe me të organizuar.

  • Ruani ushqimin tuaj të freskët dhe mbroni atë nga bakteriet
  • Mund të përdoren në çdo sipërfaqe të lemmar mjaftueshëm që të mbaj vakumin (enë, tigan, tenxhere, derrasa për prerje…)
  • E sigurt të perdoren në frigorifer, enëlarëse madje edhe mikrovalë
Më shumë
Detajet e Produktit

Mbani ushqimin tuaj të shëndetshëm dhe kuzhinën tuaj të paster

Delimano Brava Smart do të lehtësojnë mënyrën si e ruani ushqimin tuaj dhe si e organizoni kuzhinën tuaj. Vetëm vendosini ato në qender të pjatës, tiganit, tenxheres, apo çfarëdo siperfaqes se lemuar që mban vakumin, dhe shtypni butonin në qënder per një sekond që të mbyllni sigurt ushqimin tuaj. Tani ju mund ta bëni kuzhinën tuaj më të organizuar se kurrë më parë duke ruajtur ushqimin në frigorifer apo duke e ngrohur më vonë në mikrovalë.

Shtoni kuzhinës tuaj mbajtëset kualitative të ushqimit

Delimano Brava Smart jo vetëm që ruajnë ushqimin tuaj nga bakteriet ose ndonjë ndikim tjetër mjedisi, por ato ndihmojne në organizimin e kuzhinës tuaj. Këto mbajtëse vakumi parandalojnë rrjedhjen, kështu që ju nuk duhet të brengoseni rreth papastertive në frigoriferin, raftet në kuzhinën tuaj ose pjesëve ku vendosni ti lini ato. Mbajtëset gjithashtu ofrojnë izolimin e aromave duke e mbyllur ushqimin brenda, ashtu që do të mundësojnë një ambient të këndshëm për këdo që qendron në kuzhinën tuaj

Mbajeni familjen tuaj të shëndetshme dhe të lumtur

Delimano Brava Smart janë 100% BFA të pastërta dhe mund të përdoren sigurt me të gjitha llojet e ushqimeve. Ushqimi që ruhet brenda qëndron i freskët për kohë të gjatë, gjë që garanton jo vetëm ushqime të shëndetshme por gjithashtu i ndihmon familjes tuaj të kursej kohë kur rregulloni kuzhinën pas një vakti dhe të kursej para duke parandaluar shkatërrimin e ushqimit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star