Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Peshqirët e kuzhinës 2 Copë Delimano Brava

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-25%

Peshqirë perfekt për çdo punë në kuzhinë

Çdo kuzhine i duhen peshqirë dhe Delimano Brava peshqirët janë ideal për punë:

  • 100% pambuk qe ofrojnë shkallë të lartë perthithje
  • Të disponueshëm në ngjyrë të kuqe dhe argjendi që kombinohet me çdo kuzhinë
  • Lahen në lavatriçe

 

Peshqirët e kuzhinës 2 Copë Delimano Brava

Çmimi i regullt: 3,90 €


Çmimi Special: 2,93 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Peshqirë perfekt për çdo punë në kuzhinë

Çdo kuzhine i duhen peshqirë dhe Delimano Brava peshqirët janë ideal për punë:

  • 100% pambuk qe ofrojnë shkallë të lartë perthithje
  • Të disponueshëm në ngjyrë të kuqe dhe argjendi që kombinohet me çdo kuzhinë
  • Lahen në lavatriçe

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Bëni punët e kuzhinës tuaj, lehtë.

Delimano Brava peshqirët 2-Copë ofrojnë kualitet të lartë, me përbërje 100% pambuk natyral që absorbon fluidet dhe nuk gërvisht enët tuaja të gatimit ose siperfaqet e ndryshme të kuzhinës.

Shtoni kuzhinës tuaj elegancë

A jeni të lodhur nga leckat e bardha qe e bejnë kuzhinën tuaj të duket si nga shekulli i shkuar? Bëjeni kuzhinën tuaj shumë-ngjyrëshe me peshqirët elegant me ngjyrë te kuqe ose argjend!

 

Specifikat Teknike
Dimenionet 40x60 cm
Material pambuk
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star