Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sharpener + 3 Thika Delimano Brava Extreme

Photo
Video
-30%

Madhësi e vogël por rezultate të mëdha

Mprehësi Delimano Brava Extreme Shaprener është një mprehës i vogël, por jashtëzakonisht shume funksional qe mund të përdorni rreth të gjithë shtëpisë tuaj. Hiqni qafe thikat e topitura një herë e përgjithmonë!

 • E lehtë dhe shumë e sigurt për t'u përdorur
 • Madhësi kompakte që nuk zë shumë hapësirë
 • E përshtatshme për thika dhe gërshërë
Sharpener + 3 Thika Delimano Brava Extreme

Çmimi i regullt: 19,90 €


Çmimi Special: 13,95 €

Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Madhësi e vogël por rezultate të mëdha

Mprehësi Delimano Brava Extreme Shaprener është një mprehës i vogël, por jashtëzakonisht shume funksional qe mund të përdorni rreth të gjithë shtëpisë tuaj. Hiqni qafe thikat e topitura një herë e përgjithmonë!

 • E lehtë dhe shumë e sigurt për t'u përdorur
 • Madhësi kompakte që nuk zë shumë hapësirë
 • E përshtatshme për thika dhe gërshërë
Më shumë
Detajet e Produktit

Thika të mprehta për më shumë lehtësi në gatim

Nëse ju pëlqen të gatuani, ju me siguri e dini se thikat të cilat nuk presin janë të bezdisshme dhe ju marrin shumë kohë për të prerë apo qëruar ushqimet të cilat ju do të gatuani. Por thikat e mprehta ju ndihmojnë të kurseni kohë dhe të mbaroni punë më shpejtë.

Me mprehësen e thikave Delimano, mprehja e thikave do të jetë e thjeshtë, e lehtë dhe e sigurtë dhe çdo kush mund ta bëjë.  Mprehesja e thikave Delimano lehtesisht do te mprehte te gjitha thikat e kuzhines, madje edhe thikën sharrë të bukës e cila zakonisht është një problem.

Përdoreni në kuzhinë - dhe në të gjithë shtëpinë

Mprehësja e thikave Delimano gjithashtu është shumë e mirë edhe për të gjitha thikat që ju përdorni në kuzhinë, si gërshërët, thikat e vogla, thikat për gjuheti dhe sport, dhe për të gjitha paisjet e vogla të kuzhinës që kanë thika. Është shumë e përdorshme jo vetëm në kuzhinë, por edhe në kopësht apo vëndin e punës.

Me mprehësen e thikave Delimano ju mund të mprehni:

 • Thikat

 • Paisjet e vogla të kuzhinës

 • Gërshërët

Materiale të cilësisë së lartë për më shumë jetëgjatësi & perfekte e të sigurta në përdorim

Mprehesja e thikave Delimano  eshte e perbere nga Tungsten, i cili gjithashtu perdoret edhe na qendrat profesionale dhe fabrikat e thikave.

Dhuratë: Seti me 3 thika

Duke zgjedhur mprehësen e thikave Delimano  ju do të merrni dhuratë seti me 3 thika i cili është perfekte për përdorim të përditshëm në kuzhinë:

 • thikë e zakonshme – 11 cm
 • thikë për domate – 11,5 cm
 • thikë për të qëruar – 9 cm

Si përdoret?

Vendoseni në kuzhinë mprehësen e thikave Delimano dhe thjeshtë kaloni thikën sipër saj. Në shumë pak sekonda thika do të jetë e  mprehte.

 • 1. Me njerën dorë mbani mprehësen e thikave dhe uleni poshtë levën.

 • 2. Vendosni thikën në pjesën bazë të mprehëses dhe lehtësisht tërhiqni thikën.

 • 3. Përsëriteni këtë proçedurë 3-4 here (kujdes mos e shtyni thikën përpara).

Në paketim përfshihet:

 • Mprehësja e thikave Delimano
 • thikë e zakonshme – 11 cm
 • thikë për domate – 11,5 cm
 • thikë për të qëruar – 9 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star