Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Blenderi Astoria Delimano

Photo
Video

Një paisje e vetem e cila është ideale për të përzier, për të miksuar, për të bërë pure dhe për të coptuar. Prodhuar me materiale rezistente dhe të qëndrueshme, boshti çelik inox dhe doreza të sigurta ergonomike. E lehtë për tu pastruar, nuk zë vënd dhe shumë e lehtë në përdorim.

Blenderi Astoria Delimano
45,98 €
Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Një paisje e vetem e cila është ideale për të përzier, për të miksuar, për të bërë pure dhe për të coptuar. Prodhuar me materiale rezistente dhe të qëndrueshme, boshti çelik inox dhe doreza të sigurta ergonomike. E lehtë për tu pastruar, nuk zë vënd dhe shumë e lehtë në përdorim.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përgatisni pure, përzieni, grini dhe miksoni me një pajisje të vetme 


Ju do të dashuroheni me mënyrën sesi kjo paisje e vetme mund të bejë një shumëllojshmëri përzjerjesh - mund të pëgatisni brumin për kekun, ëmbëlsira. Përgatisni pure, përzjerje frutash, supë dhe smoothie të shijshëm.

Thika e çelikut për të copëtuar edhe përbërësit e fortë

Grirësi i dorës Delimano ka fuqi 200 wat dhe thikë çeliku e cila nuk ndryshket me kalimin e kohës. Fuqia e saj bën të mundur edhe copëtimin dhe grirjen e përbërësve të cilët janë të fortë. Materiale cilësore dhe rezistente.

Dorezë ergonomike e sigurtë

Doreza e grirësit është sigurtë, nuk ju duhet të ushtroni forcë gjatë përdorimit. Thjeshtë ju duhet të shtypni butonin i cili është në ngjyrë jeshile dhe mund të filloni lehtësisht përzjerjen. Një paisje e cila kombinohet me të gjitha kuzhinat.

E lehtë për tu përdorur, pastruar dhe nuk zë shumë hapësirë, performanca e saj sjell rezultate ideale

Është shumë e lehtë për tu përdorur, për tu pastruar dhe nuk zë shumë hapësirë në kuzhinën tuaj gjatë kohës qe jeni duke e përdorur apo gjatë kohës që nuk është në punë. Ju do të impresionoheni me performancën e saj. Ju mund të bluani, prisni, copëtoni, përzieni dhe mund të bëni pure. Karakteristikë e saj është motori i cili ka një fuqi 200 W dhe shpjetësia e saj.

Griresi Delimano është prodhuar me doreza ergonomike për lehtësi në përdorim.

  • ideal për bluarjen,copëtimin dhe pire direkt në enën e dëshiruar
  • shpejtësi të ndryshme 
  • boshti i mikserit nga çeliku inox i levizshëm për pastrim super të lehtë 
  • shoqërohet nga një gotë për matje, përzierje dhe ruajtje 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star