Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

CopperLUX Combo Set Delimano

Photo
Video
-42%

A keni menduar ndonjeherë se cili është seti më i kompletuar për kuzhinë? Mos u mundoni të zbuloni më atë enigmë sepse Delimano Combo set është i duhuri për ju. Me setin Combo nga linja me e mirë e enëve CopperLux ju do të plotësoni cdo nevojë tuajën dhe gatimi do ju bëhet pasion. Kjo sepse me enët elementare per cdo kuzhine dhe aksesoret të cilat ju lehtesojnë rutinën në kuzhinë çdo ushqim do të realizohet shpejtë, lehtë dhe me shije unike.

 

CopperLUX Combo Set Delimano

Çmimi i regullt: 190,20 €


Çmimi Special: 109,90 €

Çmimi me këste: 6 x 18.32
Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

A keni menduar ndonjeherë se cili është seti më i kompletuar për kuzhinë? Mos u mundoni të zbuloni më atë enigmë sepse Delimano Combo set është i duhuri për ju. Me setin Combo nga linja me e mirë e enëve CopperLux ju do të plotësoni cdo nevojë tuajën dhe gatimi do ju bëhet pasion. Kjo sepse me enët elementare per cdo kuzhine dhe aksesoret të cilat ju lehtesojnë rutinën në kuzhinë çdo ushqim do të realizohet shpejtë, lehtë dhe me shije unike.

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Seti që plotëson të gjitha nevojat tuaja në kuzhinë

E bukura e këtij seti fshihet pas elementeve përbërëse: grimca të vërteta guri që janë përvetësuar me grimca bakri. përçueshmëri më të mirë të nxehtësisë dhe percueshmëri jashtëzakonisht të lartë elektrike dhe termike. Delimano Combo Set do të ju lehtësoj përditshmërinë tuaj në kuzhinë. Pse? Eshtë shumë e thjesht, Delimano Copperlux është dizajnuar në atë mënyrë që secili nga ju të bëheni ekspert i kuzhinës.

Combo Set karakterizohet me elementet më të rëndësishme për enët: përçueshmëri, shtresë jo-ngjitese, pastrim të lehtë, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe pamje elegante.

 

Seti Combo Delimano CopperLUX përfshin:

 1. Tenxhere e thellë CopperLUX 24 cm
 2. Tavë për pjekje CopperLUX 40x25 cm
 3. Kapak qelqi CopperLUX 24 cm
 4. Tigan salcash CopperLUX 16 cm
 5. Tigan për fërgim CopperLUX 24 cm
 6. Shporta e gatimit
 7. Mprehësi + 3 thika
 8. Blender dore Joy

Mos u brengosni më asnjeherë për djegien e enës tuaj

Enët Delimano Stone Legend Copperlux ofrojnë një veshje shumë rezistente që nuk do të digjet dhe që lehtë pastrohen pas përdorimit – thjesht fshijini me një leckë ose pastrojini në enëlarëse.

Të lehta për përdorim dhe pastrim

Enët nuk do të digjen dhe veshja që nuk ngjitet pastrohet shumë lehtë. Këto enë mund të vendosen në enëlarëse në mënyrë që të kursejnë kohën tuaj.

Përparësitë e enëve CopperLUX

 • Të përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave, përfshirë ato me induksion.
 • Në bazë të vetive magnetike, ngrohet shumë shpejtë në pllakën me induksion në temperaturë të ulët. Kursen deri në 20% energji.
 • Mund të gatuani në temperaturë mesatare, por të arrini performancë maksimale.
 • Të sigurta për pastrim në enëlarëse.
 • Ngjyra që nuk zbehen (smalti është I shkrirë në 840 °C).
 • Mundëson gatimin me vetëm një pikë vaj.
 • Rezistente ndaj ngjitjes
 • Të prodhuara në Spanjë

Shporta e gatimit për të bërë gatim të sigurt dhe praktik

Mbajtësi i projektuar posaçërisht për mbrojtje nga djegia me ujë të nxehtë. Falë dorezave speciale të dizajnuara, ju mund të gatuani me avull, zieni, vloni dhe fërgoni në mënyrë të sigurtë pa i përdorur dorezat. Kur gatimi, avullimi dhe tiganisja është bërë, thjesht hiqni shportën e gatimit dhe boshatiseni atë ose rrotulliseni për të marrë një tas të lirë.

Blender Dore Delimano Joy

Blenderi i dorës Delimano Joy me fuqi 200 është i shpejt dhe me shumë efikasitet bën bluarjen, përzierjen, hollimin ose tundjen e të gjitha përbërësve tuaj të preferuar me një shpejtësi super-efikase. Mbajtësi ergonomik mundëson trajtim të lehtë dhe të sigurt, ndërsa kordoni ekstra i gjatë mundëson lëvizje të shpejtë dhe efikase në të gjithë kuzhinën pa humbur kohë.

Përdoreni për:

 • Delimano Joy Hand Blender

  Supa

 • Delimano Joy Hand Blender

  Ushqime bebesh

 • Delimano Joy Hand Blender

  Smoothie

Thika të mprehta për më shumë lehtësi në gatim

Nëse ju pëlqen të gatuani, ju me siguri e dini se thikat të cilat nuk presin janë të bezdisshme dhe ju marrin shumë kohë për të prerë apo qëruar ushqimet të cilat ju do të gatuani. Por thikat e mprehta ju ndihmojnë të kurseni kohë dhe të mbaroni punë më shpejtë.

Me mprehësen e thikave Delimano, mprehja e thikave do të jetë e thjeshtë, e lehtë dhe e sigurtë dhe çdo kush mund ta bëjë.  Mprehesja e thikave Delimano lehtesisht do te mprehte te gjitha thikat e kuzhines, madje edhe thikën sharrë të bukës e cila zakonisht është një problem.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star