Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

5In1 Wellneo Beauty Pro

Photo
Video

Wellneo 5/1 pro Wet & Dry Kombinon absolutisht gjithqka që ju duhet për një trup të bukur dhe tërheqes . Përdore për ta aritur një pamje pa qime në trupin tuaj dhe të lëmushëm, thonjë të bukur me shkëlqim dhe thembra të buta vetëm me një paisje.

Depilatori inovativ dhe funksional përfshin:

 • Depilator
 • Heqës kallosh
 • Shkurtues
 • Prerës qimesh,
 • Limë për manikyr dhe pedikyr me 5 aksesorë.
 • I rikarikueshem, një set praktik edhe për udhëtim.
5In1 Wellneo Beauty Pro
Në stok: 2 copë
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Wellneo 5/1 pro Wet & Dry Kombinon absolutisht gjithqka që ju duhet për një trup të bukur dhe tërheqes . Përdore për ta aritur një pamje pa qime në trupin tuaj dhe të lëmushëm, thonjë të bukur me shkëlqim dhe thembra të buta vetëm me një paisje.

Depilatori inovativ dhe funksional përfshin:

 • Depilator
 • Heqës kallosh
 • Shkurtues
 • Prerës qimesh,
 • Limë për manikyr dhe pedikyr me 5 aksesorë.
 • I rikarikueshem, një set praktik edhe për udhëtim.
Më shumë
Detajet e Produktit

Seti i vetëm për bukuri që ju duhet!

Wellneo 5/1 pro Wet & Dry është paisja më e re që do të behet partneri juaj I pandashem kur vije fjala për largimin e qimeve. I lehtë për përdorim dhe shumë praktik, do të ju plotësjo te gjitha nevojat e juaja për nje pamje shëlqyese. Ky produkt i shkëlqyer 5 në 1 ka këto funksione:

 1. Zbute kembet
 2. Rruaj ndersqetullat
 3. Largo kallot ne kembe
 4. Shkurto qimet
 5. Shkelqe thonjte
1 2 3 4 5

Bëhu e bukur nga koka deri të kembet!

Te gjithe meritojne ne te kene lekure te bute me paisjen With Wellneo 5-in-1 Beauty Pro Wet & Dry ju mund ti keni te gjitha keto ne komfortin e shtepise suaj pa pasur nevoje te paguani shuma marramendesi ne sallonet e bukurise!

Imagjinoni lirinë: nuk ka më shumë makina rroje, shkuma për rruajtje, jo më shumë djegiet në lëkurë nga dylli i nxehtë, jo më shumë kohë të humbur dhe shërbime të shtrenjta nga sallonet e bukurisë!

 E përdori për heqjen e kallusit, regullimin e thonjëve, dhe largimin e qimeve. Thjesht është funksionale dhe i përmbush të gjitha kërkesat dhe nevojat e mia të përditshme 

Besa K., Konsumatore e kënaqur

Shijojeni ndryshimin ne komoditetin e shtëpis tuaj.

Wellneo 5n1 Beauty Pro Wet & Dry është një makine e re e sistmit revolucionar për hiqjen e qimeve që do të bëhet partneri juaj i domosdoshëm kur është fjala për bukurinë dhe mirëqenien e lëkurës tuaj.përdoret lehtë dhe shumë praktik, do te ju ofroj çdo gjë që ju nevoitet për një pamje atraktive dhe shkëlqyese.

 • Mund ta përdorni nen uj dhe ne lëkure të thatërezistent ndaj ujit, ju mund ta përdorni në dush

 • Ka një dritë LEDqe do te ju mundësoj ti shihni dhe qimet me të imta dhe të padukshme

 • I vogël konpakt dhe pa kabllo që do ta bëj përdorimin më të lehtë

 • Dizajni Ergonomic i përshtatet dhe i përkryer që do ti përshtatet dorës tuaj dhe të krenoheni me cilësi të shkëlqyer, kështu që ju mund ta përdorni atë për vitet që vijnë

5 funksione te ndryshme ne 1 paisje shumë praktike

Wellneo 5n1 Beauty Pro Wet & Dry kombinon 5 pajisje efikase në 1: Mbartës kallo, Depilator, Qethëse, Makinë prerëse dhe makine për shkëlqim te thonjëve me 4 brush shtesë për manikyr / pedikyr. Ju nuk do të duhet 5 pajisje të veçanta për të shkëlqyer, vetëm me Pro Wet Wellneo 5in1 Beauty & Dry do të kujdeset për të gjitha nevojat. Ju kursen para dhe kohë. kurseni paratë dhe kohën.

Zbuloji këmbët në sandale dhe papuqe

Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry është revolucioni më i ri ndaj kujdesit dhe do të bëhet partneri juaj i pa ndashëm kur do te vie fjala për largimin e kallusit, qimeve, shkëlqimit të thonjëve, që do ti bëj këmbet tuaj të shkëlqejnë dhe ju do te ndiheni konfort të i tregoni ne çdo kohe dhe çdo rast. Shumë i lehtë të përdoret dhe praktik, do të ju plotësoj të gjitha nevojat dhe kerkesat e juaja për nje lëkurë të shkëlqyer dhe atraktive.

Largoj qimet e pa dëshiruara me një hap

Depilatori bënë që qimet tuaja të riten më ngadal dhe jane më të buta, kështu që ju do te keni nevoje t'i hiqni pas nje jave ne krahasim me rruarrjen qe ju duhet ti hiqni cdo dite. Me depilator lekura juaj qendron me bute dhe e lëmueshme përgjatë një jave.

Ruaj & Kufizo për një pamje të pastert

Makinë prerëse miqësore me lëkuren shtojca është projektuar për të siguruar një pamje të rregullt e të pastër, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për linjen bikini. Dhe meshkujt mund të zgjidhni midis 3 parametrave të ndryshme gjatësi për të menaxhuar që duken sexy.

Tregoji duart dhe këmbet pa siklet

Seti Manikyr & Pedikyr prerës, shkëlqys dhe jep formë thonjëve tuaj dhe është ideale për përdorim në thonjë natyral, si dhe thonjë me akrilik. Gjithashtut për ta mbajtur lëkurën në duart tuaja dhe këmbët të butë dhe heqjen e lëkurës së vdekur

Përveç kësaj ju do të merni dhe 4 brusha të ndryshme pedikyr/manikyr:

 1. Brushë shkëlqyese per një pamje natyrale
 2. Formësim dhe rethues për thonjë
 3. Largimi i kutikulave dhe pastrimi i thonjëve përfundi
 4. Thonjë të lëmushëm dhe me formë
Informata shtese

Si funksionon

Efektive për një kohë të gjatë

Një paisje e vetme e cila është shumq funksionale dhe përfshin edhe disa aksesorë që ju duhen për higjenën personale. Dizajn i vogël dhe kompakt perfekt për tu përdorur në shtepi ose kur udhëtoni.

Depilator

Depilator bën qimet tuaj të rriten përsëri më të hollë dhe më ngadalë, kështu që ju vetëm do të ju duhet ti largoni një herë në disa javë në vend të një herë në disa ditë. Duke ju lënë me rezultate  të shkëlqyera, qimet që do të rritet përsëri do të jenë të buta dhe më pak të dukshme. Ajo heq qimet shpejt dhe me lehtësi nga këmbët dhe parakrahët dhe zonat më delikate si e nensqtullat. Efektivisht heq qimet e padëshiruar, duke ju lënë me rezultate të qetë dhe i butë, kur qimet do të rritet përsëri ato do të jenë të butë,  hollë dhe më pak te dukshme se më parë. 

Makinë rroje + makinë prerëse:

Lëkurë-miqësore shtojcë të veçantë për makinë prerëse është projektuar për të siguruar performancën më të mirë me zvogëlimin dhe formimin e zonave për një pamje rregullta e të pastra - zgjedhje të madhe për linjë bikini. Ky sistem ofron ju që të zgjidhni nga 3 prerësit e ndryshme me përshtatjen e gjatësi sipas nevojës. Tehu nga  çelik do të mbajë lëkurën tuaj të butë dhe të pastër pas çdo përdorimi pa e dëmtuar atë.

Makinë manikyr / pedikyr:

Zbukuron, limon dhe formonë thonjtë tuaj në një çast me këtë makinë ideal për përdorim. Në thonj natyral apo me akrili dhe për çdo artelnative tjeter për ta mbajtur lëkurën në duart tuaja dhe në këmbë të butë dhe të lëmuar.

Mbartës Callus:

Mos kini frikë për të treguar këmbët tuaja të buta dhe të lëmura në çdo kohë dhe kurdo. Në mënyrë efektive dhe të lehtë largoni lëkuren e vdekur, lëkurë e vështirë dhe e thatë dhe calluses. Dhe këmbët leni të bukura dhe lemura. Ideal për trajtimin duart dhe këmbët. Makinë e përsosur për të përfunduar manikyr tuaj / pedikyr –dhe do të ju kursen kohë dhe para!

Rekomandohet për

Përdorimi Wellneo 5/1 pro Wet & Dry:

 • Kudo dhe kurdo që dëshironi
 • I qëndrueshëm ndaj ujit
 • I lehtë
 • Dizajn i bukur dhe I modeluar  përfek për udhëtime

Informata teknike

Seti përfshin:

 • 1x Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry Main unit
 • 1x kokë për heqjen e kallove
 • 1x kokë për të prerë dhe shkurtuar qimet
 • 1x depilator
 • 1x set për manikyr/pedikyr
 • 1x brushë pastruese

Informacione teknike:

 • madhësia e produktit: 16 cm
 • pesha e produktit: 0,35 kg
 • fuqi: 3V - 2x AA bateri (nuk përfshihen)
 • shpejtësia: 1 shpjetësi për çdo funksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star