Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Brusha Për Pastrimin E Fytyrës Wellneo

Photo
Video
-50%

Brusha për pastrimin e fytyrës Wellneo do të bëhet aksesori yt sekret për fytyrë me shkelqim vibrant.

Nëse keni lekurë të thatë, yndyrore dhe pa shkelqim ju propozojmë brushen për pastrimin e fytyrës Wellneo.

3 koka të ndryshme për pastrim

  • Koka me fije te gjata
  • Koka me material të butë
  • Koka me fije silikoni 

Paisja funksionon me bateri AA

Brusha Për Pastrimin E Fytyrës Wellneo

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 7,45 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Brusha për pastrimin e fytyrës Wellneo do të bëhet aksesori yt sekret për fytyrë me shkelqim vibrant.

Nëse keni lekurë të thatë, yndyrore dhe pa shkelqim ju propozojmë brushen për pastrimin e fytyrës Wellneo.

3 koka të ndryshme për pastrim

  • Koka me fije te gjata
  • Koka me material të butë
  • Koka me fije silikoni 

Paisja funksionon me bateri AA

Më shumë
Detajet e Produktit

Lëkurë më të shkëlqyeshme nga dita në ditë

Përdorimi i Wellneo brushës për pastrim të fytyrës është njëra nga rutinat e kujdesit për lëkurë të përsosur që mund të bëni në shtëpi. Pastrimi me brushën Wellneo do të ju dhuron pamje më të përsosur nga dita në dite poashtu ju do ta ndjeni butësinë e lëkurës që gjithmonë e keni menduar. Lëkurë e butë, e lëmuar, rrezatuese dhe pamje shumë më atraktive e cila ju falë më shumë vetëbesim.

Pastrim i thellë dhe pamje perfekte

Pastrimi i thellë i fytyrës është hapi numër një që duhet të merrni për një lëkurë të pastërt. Pastrimi tradicional nuk është mjaftueshëm efektiv. Me përdorimin e përdishëm të brushës për pastrimin të fytyrës Wellneo ju do të vëreni ndryshimet efektive duke përfshirë pastrimin e piklave te zeza dhe zonave yndyrore. Fytyra juaj do të jetë shumë më e shkëlqysheme.Brusha për pastrimin e fytyrës Wellneo është e përshtatshme për të gjitha llojet (tipet) e lëkurës së fëtyres: normale, yndyrore, të kombinuar, të thatë dhe të ndjeshme (sensitive).

3 koka të ndryshme për brushën për një kujdes total të lëkurës suaj

Brusha për pastrimin e fytyrës Wellneo kombinon 3 koka të ndryshme për kujsdes total të lëkurës:

1)Brusha me fije të gjata për pastrim ditorë ju përmison lëkuren tuaj të lodhur nga pamundësia e ajrosjes duke ju dhuruar shkëlqimin që ju e meritoni.

2) Bursha me mbështjellës materiali të butë që lëmon dhe zbutë lëkurën tuaj duke pastruar në thellësi poret

3) Brusha me fije silikoni për pastrimin e grimit të përditshëm.

Shumë benefite me një brushë të vetme

Wellleno brusha për pastrimin e fytyrës ju mundëson që të pastroni poret në thellësi vetëm në disa sekonda, duke ju siguruar që fytyra juaj të absorboj më lehtë serumet dhe kremat për preventimin e tharjes së tepërt të lëkurës. Shpërndahet me efektivitet shumë të lartë për rezultate të perkyera. Brusha Wellneo zvogëlon mundësinë e shfaqjes së rrudhave në fytyrë, rrite qarkullimin e gjakut falë efektit masazhuesë për pastrim të thellë, redukton piklat e zeza,ndihmon largimin e rrathëve të zi të krijuara rreth syve dhe jep shkëlqim vibrant fytyrës suaj.  

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti