• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Kosmodisk Classic Set

ID: 100082370

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili zvogëlon deri në 80% apo eleminon dhembjen e shpinës, pa asnjë efekt anësor.

Shpina juaj do t'ju jetë mirënjohëse!

Çmimi: 59,90 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 60

Më shumë
Përshkrimi

Kosmodisk Classic Set është i thjeshtë për t'u përdorur dhe i garantuar që funksionon

KOSMODISK® është një pajisje efektive, e testuar klinikisht, e dizenjuar nga ekspertët për të lehtësuar apo qetësuar dhimbjet në zonën e shpinës apo të mesit. Testet e kombinuara tregojnë mbi 80% përmirësim në dhimbjet e shpinës tek personat që e kanë përdorur.

Kutia e KOSMODISK CLASSIC përmban:

 • Masazhuesin e shpinës për gjithë shtyllën kurrizore
 • Masazhuesin e mesit për pjesën e poshtme të shpinës
 • Kuti mbajtëse pambuku
 • Programin e ushtrimeve të Kosmodisk-ut - krijuar për të lehtësuar dhe parandaluar dhimbjen e shpinës

Efekti masazhues i Kosmodisk Classic stimulon muskujt në zonën e shpinës. Kjo shkakton një ndjesi ngrohtësie e cila lehtëson qarkullimin e gjakut qetëson muskujt dhe redukton tensionin.

Ai është shumë praktik, lehtësisht i përshtatshëm për shpinën e çdokujt në sajë të sistemit të tij unik të vendosjes dhe lehtësisë në mbajtje.

Kur të mbani Kosmodisk Classic ju do të jeni në gjendje të relaksoheni ndërsa punoni, bëni pazarin, ngisni makinën, bëni ushtrime të ndryshme, pushoni, udhëtoni, flini...

Ne e rekomandojmë Kosmodisk-un kryesisht për njerëzit që janë më të predispozuar të preken nga dhimbjet e shpinës; gratë shtatzëna, shoferat profesionistë, personave që punojnë ulur shumicën e kohës, atyre që bëjnë punë të rënda...!

Si funksionon

Kosmodisk Classic Set është i thjeshtë për t'u përdorur dhe i garantuar që funksionon

Kosmodisku mund të vishet ose mbi ose nën veshje të lehta . Megjithatë ju do të përjetojni efekte më të mira kur e veshni Kosmodiskun direkt në lëkurë . Pjesa e holluar e Kosmodiskut duhet gjithmonë të kthehet në drejtim të trupit. Para se të përdorni Kosmodiskun inspektojeni produktin nese është i dëmtuar. Hape mbërthyesin duke bërë presion të lehtë te dy gishtat e parë.

Masazheri për shpinë CLASSIC KOSMODISK Spine Massager:

 • Vendosini shiritat elastic të sipërm nrreth shpatullave tuaja; sillni rripin e ulët elastik rreth belit tuaj dhe shtrëngojeni rripin.
 • Ju mund të lëvizni lart ose poshtë për të rregulluar pozicionin e shiritave elastike për trupin tuaj. Kosmodisk duhet të përshtaten pothuajse përgjatë gjithë gjatësisë së bushtit dhe shpinës tuaj.
 • Nëse pjesa e sipërme e Kosmodisk është shumë larg nga trupi juaj, thjesht tërheq poshtë në skajet e lirshme supet derisa ju të arritur një përshtatje të sigurt. Kini kujdes të mos i shtrëngoni shumë litarët elastik për të shmangur çdo siklet.
 • SHËNIM: Masazheri I shpinës CLASSIC KOSMODISK është projektuar për një përshtatje universale , por nese zgjatet përmbi shpinën tuaj, ju thjesht mund të preri gjatësinë e tepërt duke prerë nga 3 shtresa.

KOSMODISK CLASSIC masazhuesi i shpinës:

 • Vendose masazherin e shpinës në belin tuaj në pozicion që ju ndjeheni rehatshëm, me rripa të vendosur sipër produktit: vendosni shiritat elastik rreth belit tuaj dhe shtrëngoni rripin.
 • Tërhiq pjesën ekstra të shiritit nëse ajo është më e gjatë se sa nevojitet. Mund ta lidhni atë.
Rekomandohet për

Për këdo që nuk dëshiron dhimbje shpine

 • Për ata që dëshirojnë rehati

  Rripi është i përshtatshëm dhe nuk i pengon aktiviteteve ditore.

 • Për ata me muskuj të tensionuar

  Stimulon muskujt dhe gjeneron nxehtësi e cila e zbutë tensionin e muskujve.

 • Për ata që kanë nevojë për mbështetje

  idomos i dizajnuar për ata që rrinë shumë ulur, ose e kanë shpinën e lënduar.

 • Për të gjithë me dhimbje shpine

  I dizajnuar në bashkëpunim me ekspertët dhe atletët - garanton efekte pozitive.

Informata teknike

Informatat teknike

Pakoja përmban:

 • 1x Kosmodisk Classic Masazher shpine
 • 1x Kosmodisk Classic Masazher për pjesën e belit
 • 1x Manual përdorimi

Çmimi: 59,90 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 60

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Top Shop Kosova - Blej online

Blej produktet tuaja të preferuara online, siç i keni parë në TV. Oferta speciale të produkteve për shtëpi, kuzhinë, humbje peshe, bukuri dhe shëndet.

Shënim: Sasia e produkteve është e limituar.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60