• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
 • Wellneo Extreme Callus RemoverWellneo Extreme Callus Remover
  -50%

  Wellneo Extreme Callus Remover

  Wellneo Extreme Callus Remover është zgjidhja perfekte për burrat dhe gratë që kanë probleme të shumëta me kallot të cilat forhomhen në këmbë

  Çmimi i rregullt: 29,90 EUR

  Çmimi: 14,95 EUR

  Më shumë

  Wellneo Extreme Callus Remover

  Wellneo Extreme Callus Remover është zgjidhja perfekte për burrat dhe gratë që kanë probleme të shumëta me kallot të cilat forhomhen në këmbë

  Më shumë
 • Pest RepellerPest Repeller
  1+1

  Pest Repeller

  Pest Repeller largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike per siperfaqe deri në 230 m2.

  Çmimi: 24,90 EUR

  Më shumë

  Pest Repeller

  Pest Repeller largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike per siperfaqe deri në 230 m2.

  Më shumë
 • Magic TracksMagic Tracks
  I RI

  Magic Tracks

  A jeni gati për një aventurë emocionuese? Magic Tracks eshte pista më argëtuese me 3,3m e cila shkëlqen gjatë gjithë garës përmes veturës së kuqe me drita neon. Fëmijët tuaj do të duan të krijojnë pistën e tyre të veçant mbrenda minutave.

  Çmimi: 29,90 EUR

  Më shumë

  Magic Tracks

  A jeni gati për një aventurë emocionuese? Magic Tracks eshte pista më argëtuese me 3,3m e cila shkëlqen gjatë gjithë garës përmes veturës së kuqe me drita neon. Fëmijët tuaj do të duan të krijojnë pistën e tyre të veçant mbrenda minutave.

  Më shumë
 • Sandale Walkmaxx PureSandale Walkmaxx Pure
  -50%

  Sandale Walkmaxx Pure

  Sandalet Walkmaxx Pure janë sandalet më të reja të linjës Pure, të cilat janë zgjedhja më e shëndetshme për këmbët tuaja në stinën e nxehtë të verës.

  Çmimi: 49,90 EUR

  Club5 24,95 EUR

  Më shumë

  Sandale Walkmaxx Pure

  Sandalet Walkmaxx Pure janë sandalet më të reja të linjës Pure, të cilat janë zgjedhja më e shëndetshme për këmbët tuaja në stinën e nxehtë të verës.

  Më shumë
 • Dormeo Sleep Sensation Jorgan dhe JastëkDormeo Sleep Sensation Jorgan dhe Jastëk
  -50%

  Depilator me 5 funksione

  • Këmbë të lëmuara
  • Parakrahë të depiluar
  • Këmbë pa kallo
  • Flokë të shkurtuar
  • Thonjë me shkëlqim

  Çmimi i rregullt: 59,90 EUR

  Çmimi: 29,90 EUR

  Më shumë

  Depilator me 5 funksione

  • Këmbë të lëmuara
  • Parakrahë të depiluar
  • Këmbë pa kallo
  • Flokë të shkurtuar
  • Thonjë me shkëlqim

  Më shumë
 • Paint PlusPaint Plus
  I RI

  Paint Plus

  Çmimi: 29,90 EUR

  Më shumë

  Paint Plus

  Më shumë

  Shfleto sipas kategorisë

  • Dhoma e gjumit

   Dhoma e gjumit

   TopShop ju rekomandon dyshekët Dormeo janë të prodhuara në atë formë që të ju suportojnë në pjeset e duhaura gjatë kohës që jeni në gjumë.

   MË SHUMË

  • Kuzhina

   Kuzhina

   Zgjidh tenxheret, tiganët, ekpsres tenxheret, kompletet, dhe aksesoret tjera të kuzhinës nga Delimano

   MË SHUMË

  • Shtëpia dhe Kopshti

   Shtëpia dhe Kopshti

   Për mirëmbajtjen më te lehtë të shtëpisë dhe kopshit tuaj! Produkte inovative dhe super praktike. Gjej produktin qe ju duhet.

   MË SHUMË

  • Walkmaxx

   Walkmaxx

   Janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë të fillojnë apo të mbajnë një mënyrë jetese më aktive.

   MË SHUMË

  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Top Shop Kosova - Blej online

  Blej produktet tuaja të preferuara online, siç i keni parë në TV. Oferta speciale të produkteve për shtëpi, kuzhinë, humbje peshe, bukuri dhe shëndet.

  Shënim: Sasia e produkteve është e limituar.

  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60